На засіданні виконкому, яке відбулося 25 січня було прийнято рішення призначити міське управління архітектури і містобудування замовником розробки комплексної схеми благоустрою Траси здоров’я і прилеглих територій — від парку Шевченка до 16 станції Великого Фонтану. Поки що невідомо скільки буде виділено коштів на реалізацію, однак на сайті мерії вже опублікували візуалізацію майбутнього проекту — на ній можна побачити відремонтовані велосипедні доріжки, нові дитячі та спортивні майданчики. Як відомо, роботи з благоустрою території від Парку Шевченка і до Аркадії були проведені ще в 2015-2016 роках, проте тепер цю ділянку продовжили до Великого Фонтану. Планується, що управління архітектури має створити єдину рекреаційну зону з безперервним пішохідним маршрутом, системою майданчиків для відпочинку та спорту.

Петро Рябоконь, заступник Одеського міського голови

Знаете, в Отраде старая площадка — её надо менять. Вы знаете, мы начали работы по эстакаде 10-й фонтана. Нам нужно понимание соединения этого уже с Аркадией. То есть по средней терассе, как эта средняя терасса должна выглядеть. Ничего нового сверхъестественного мы не можем себе позволить там. То есть это должна быть благоустроенная набережная, это должно быть освещение, это должно быть грамотное размещение мест локаций отдыха для людей.

Також нагадаємо, що крім згаданого благоустрою, в місті здійснюється ще один проект — щодо будівництва вело-пішохідної естакади, яка з’єднає Трасу здоров’я на ділянці від 8-ї до 10-ї станції Великого Фонтану.

Комментарии закрыты