15 листопада бутик їжі «Баклажан» відзначив свою першу річницю, однак слід зазначити що команда, яка тут працює має багаторічний досвід і була однією з перших, хто взагалі почав популяризувати еко-продукцію в Одесі. Сьогодні «Баклажан» — це постійний контроль за якістю екологічно чистої продукції та індивідуальний підхід до кожного клієнта. «Баклажан» — це вже два магазини: за адресою Довженка 8а і  Штормовий провулок 1 в Совіньоні. У День Народження улюбленого для багатьох одеситів бутика їжі не обійшлося і без подарунків — клієнти подарували команді «Баклажану» квіти і подякували за дійсно домашню атмосферу, яку одразу ж можна тут відчути.

Юлія Откидач, директор бутика їжі «Баклажан»

Здоровый образ жизни, правильное питание и выбор натуральных и органических продуктов — сегодня становится настоящим трендом.

Органіка — начебто таке знайоме і водночас незрозуміле слово. Сьогодні ми досить часто чуємо про те наскільки шкідливо їсти продукти з ГМО і харчовими добавками. Однак чи думаємо ми над тим, що проходять продукти перед тим, як потрапити на полиці супермаркетів? Неймовірно, але яблука обприскують за сезон більше 30 разів, а курчат більше 4 разів вакцинують. Від таких фактів здається, що натуральних продуктів в сучасному світі не дістати. Однак альтернатива є — це органічні продукти, яким можна довіритися! Вони зроблені без застосування пестицидів, синтетичних мінеральних добрив, ГМО, іонізуючого випромінювання і штучних добавок.

 

Перш за все, концепція бутику їжі «Баклажан» — це чесна їжа, тому кожен продукт, який виявляється на полицях бутику, проходить ретельну перевірку якості. Якщо м’ясо, то це мармурова телятина або стейк Рибай, кури, які вирощені біля моря і харчуються зерном. Ікра чорна, червона, шючья або звісно баклажанна, м’ясо камчатського краба, різноманітні види масел, гранола, здорові снеки або суперфуди.

Юлія Откидач, директор бутика їжі «Баклажан»

Мы активно следим за мировыми тенденциями в здоровом питании. Именно поэтому, на полках наших бутиков вы можете встретить большой ассортимент продуктов без глютена, без сахара, вегетарианских продуктов, веган-продуктов, без использования жиров животного происхождения.

Також, команда бутику їжі «Баклажан» активно стежить за новими продуктами на усіляких фестивалях і знаходиться в пошуку якісних крафтових виробництв. Як розповіла нам директор бутика їжі «Баклажан» Юлія Откидач, для її команди вже стало доброю традицією виїжджати на українські виробництва — саме так найкраще можна зрозуміти в яких умовах з’являються органічні товари.

Задовольнять тут і бажання для цінителів найбільш вишуканої їжі. Крім того що в бутику «Баклажан» вам можуть запропонувати такі делікатеси, як щупальця восьминогів, устриці, королівські гребінці або, наприклад, сири з благородною цвіллю — продукт з найвіддаленішої країни світу також може виявитися на вашій кухні. У бутику «Баклажан» гастрономічні мрії стають реальністю.

Юлія Откидач, директор бутика їжі «Баклажан»

Эксклюзивной составляющей и нашей особенностью является работа по индивидуальному заказу. Специально для вас мы можем привезти любой продукт из любого уголка мира: будь то крылья ската из Франции, либо каре новозеландского ягненка.

Але, дійсно найголовніше, що бутик їжі «Баклажан» успішно витримує стандарти в очах покупців. «Баклажан» стає улюбленим місцем для дбайливих мам, хороших господарок, сімейних пар і, звичайно ж, для дітей.

Віра Олексіївна, відвідувачка бутика їжі «Баклажан»

И очень мы рады, живущие здесь, что у нас появился такой хороший магазин. Не только он славен ассортиментом, но ещё и очень приятным коллективом, который знает наши вкусы, знает пожелания. И нужно сказать что очень оперативно выполняют то что мы бы хотели получить, что отсутствует в ассортименте.

Юлія Откидач, директор бутика їжі «Баклажан»

Когда вы готовитесь к званому ужину у себя дома, к встрече с любимыми и близкими для вас людьми, вы ведь хотите их удивить и приготовить для них всё самое лучшее. Именно так команда бутиков еды «Баклажан» встречает каждого клиента!

А ось познайомитися з командою бутику їжі «Баклажан» можна за адресою Довженко 8а і в Штормовому провулку 1 в Совіньоні. Бутик їжі «Баклажан» — це не тільки чесна їжа, яка відповідає всім нормам якості, це сімейне ставлення і відданість своїй справі, яка з кожним роком буде тільки ставати краще і розвиватися.

Комментарии закрыты