«Не тому, що грошей не вистачає. А, навпаки, тому, що відчуваємо себе впевнено.» 7 вересня в Одеській мерії відбувся безпрецедентний захід — Одеський міський голова, керівники департаментів і міські депутати разом обговорювали проект необхідного місту рішення про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Одеси в 2017 році. Гроші запланованого кредиту підуть на капітальні ремонти великих ділянок тепломереж, заміну і модернізацію ліфтів, будівництво школи на селищі Котовського, школи по вулиці Маршала Говорова, капітальний ремонт Новоаркадієвського колектора, ремонтно-реставраційні роботи багатьох фасадів і покрівель будівель в історичному ареалі міста, будівництво вело-пішохідної естакади, яка з’єднає, нарешті, 8-му й 10-ту станції Великого Фонтану, ремонт тротуару на Рішельєвській, капітальний ремонт великої ділянки Преображенської. Місто планує взяти кредит 1 млрд.грн в державному «Укргазбанку» терміном на 5 років під 17,5% річних.

Світлана БЕДРЕГА, директор департаменту фінансів ОМР
Нерискованный кредит банк выдает тому заемщику, у которого, если это производственное предприятие, то высокая рентабильность, значительные объемы прибыли, отсутствуют задолженности. Если брать эти параметры у хозрасчетного предприятия и пренести их на бюджетное, то как раз у нас все эти показатели присутствуют.

Геннадій ТРУХАНОВ, Одеській міській голова
С одной стороны, у нас хорошие успехи, что мы впервые за 25 лет 600 лифтов сделали. С другой стороны, оставшиеся — когда мы их сделаем? И что еще с ними может произойти? В этом цена вопроса — стоит или не стоит нам брать, стоит или не стоит выделять эти средства? Или взять кредит, сделать эти лифты в кратчайшие сроки — и спокойно засыпать и просыпаться, что у нас в этом вопросе порядок наведен? Поэтому, не смотря на успешное формирование бюджета, мы говорим о том, что есть такая необходимость приобрести кредит. Быть этому или не быть — мы будем решать вместе.

Комментарии закрыты