На вірність службі та українському народу присягнули студенти першого курсу Одеського державного університету внутрішніх справ. У День захисника України та День українського козацтва склали присягу 269 курсантів серед яких – 74 майбутніх слідчих підрозділів Національної поліції України, 124 фахівця підрозділів превентивної діяльності та 71 поліцейський кримінального блоку.

Урочистості пройшли в центральному парку Шевченка біля пам’ятника Кобзарю. Привітати студентів завітали представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, Національної поліції Одещини, обласної та міської рад, а також генеральні консули республік Румунія та Польща. Від імені Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова першокурсників привітав директор Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Геннадій Доскевич.

 

Геннадій Доскевич, полковник поліції

«Щиро вітаю вас з урочистою подією — складанням присяги працівника поліції. Ви свідомо обрали собі нелегку, але почесну професію працівника правопорядку та спокою у державі. Наша мета — забезпечити діяльність правоохоронної системи, що дійсно служить суспільству та захищає кожного громадянина».

 

За словами ректора Одеського державного університету внутрішніх справ Івана Катеринчука, цього разу до лав правозахисників кількісно однаково вступили як хлопці, так і дівчата. На його думку, така тенденція свідчить про зростання престижності професії правоохоронця.

 

Іван Катеринчук, ректор ОДУ МВС

«Желание защищать людей от неприятностей. Реформируется полиция и молодым людям приятно работать в новой полиции. Соответственно и материально-техническое обеспечение и финансовое и социальный пакет будет улучшаться и потому, скорее всего, они идут».

 

В ході святкування були відзначені правоохоронці, які брали участь в антитерористичній  операції в Донецькій та Луганській областях, де захищали суверенітет і державну цілісність України.
Для майбутніх правоохоронців, складання присяги — дуже важливий етап становлення в професії. Кожен з них свідомо обрав цей непростий шлях. Оскільки захищати державу та громадян України  — це, перш за все, поклик серця.

 

Дмитро, студент першого курсу

«Для мене присяга — це дуже торжествена часть, я дуже хочу стати поліцейським. Я всегда мечтав о цей професії, з дитинства. Мій пап поліцейський, дядя поліцейський, хочу пойти по їхнім стопам».

 

Юрій і Олена, студенти першого курсу

Юрій: «Хочеться знаєте, щоб люди, які були беззахисні, захистити їх, через те, що цей світ дуже жорстокий і деяким людям потрібна допомога і я готовий стати».
Олена: «Мені хочеться, щоб люди, коли бачили людину у формі, щоб вони не боялися її , а відчували захист, тому що ми — нова поліція, яка завжди готова допомогти кожній людині в цій країні».

 

Комментарии закрыты