Залучати громадян до питань ефективного використання енергетичних ресурсів та використання відновлювальних джерел енергії. І саме таким чином формувати енергоефективний світогляд в українському суспільстві. Така мета конкурсу «Енергоефективна Одещина», який цьогоріч відбувся вже вшосте. Участь в ньому взяли понад двісті учасників — дітей як міста, так і області.

Світлана Слесаренок, ГО «Мама-86-Одеса»

Зазвичай ми в цьому конкурсі маємо три номінації: перша номінація «Малюнок», друга номінація «Речівки», третя номінація «Енергоефективна родина». Тобто ми орієнтуємся на те, щоб створювати, підтримувати екологічний світогляд у дітей. І діти, як завжди, нас вражають, тому що вони бачать цей світ набагато оригінальнішим, набагато енергоефективнішим, ніж це бачать дорослі люди.

Віталій Савич, Одеське муніципальне енергетичне агентство

Также есть еще одна из номинаций — Конкурс энергоэффективной фотографии. Вот у меня есть любимая фотография, когда котик на батарее лежит, такой распластавшийся. Вот это начало отопительного сезона у нас совпало. Вопросы энергоэффективности, энергосбережения, экологии — они как никогда сейчас актуальны. Поэтому очень радует, что у нас каждый раз очень многочисленное участие. Много очень работ, много детей участвуют. То есть мы понимаем, что это вклад в будущее. Поэтому для города это очень важное мероприятие. Мы его всячески стараемся поддерживать, как Муниципальное энергетическое агентство, ну, и в целом, как город.

Серед учасників конкурсу були і ті, хто взагалі вперше взяв участь в конкурсі, і ті, хто щороку готує роботи для «Енергоефективної Одещини». Сьогодні проблема екології як на світовому, так і на українському рівні турбує багатьох — незалежно від віку.

Яна, учасниця конкурсу «Енергоефективна Одещина»

Я приймаю участь тому, що вважаю, що молоде покоління має турбуватись про екологію нашої країни — зараз вона для мене на першому місці. І ми маємо приймати участь в таких заходах. Адже вони закликають інших людей брати в цьому участь, турбуватися про нашу землю, екологію, жити здоровими і турбуватися про нашу країну.

Ганна, учасниця конкурсу «Енергоефективна Одещина»

Я уже участвую шестой раз в этом конкурсе. Победила впервые. Я считаю, что проблема экологии — она очень важна сейчас для нас. Я изобразила на своем рисунке город будущего. То есть в будущем у нас вместо машин, я уверена, будет больше людей, которые будут использовать для передвижения велосипеды. Также воздушные шары. И батареи солнечные, которые будут также сохранять экологию.

Рома, учасник конкурсу «Енергоефективна Одещина»

Я намалював лампочку, а внутри дерево и две молнии по бокам. Потому что мир развивается и электричество — это одно из самых важных. Скоро начнут заселять Марс, но еще Землю надо тоже прокачивать. А то останется Земля в Средневековье. И что, это было бы круто, если бы здесь были викинги, а там — крутые машины.

Після нагородження грамотами та цінними призами учасники конкурсу «Енергоефективна Одещина» мали змогу посидіти в електронному автомобілі і залишились в повному захваті від такої зручної та екологічної транспортної можливості.

Комментарии закрыты