Сьогодні, новий президент США, Дональд Трамп — найбільш обговорювана фігура соціальних мереж і ЗМІ. Відомий своєю активною жестикуляцією, мімікою і провокаційними висловлюваннями, несподівано, під час промови до Конгресу 28 лютого, містер Трамп змінив свій стиль і звучав як справжній «батько нації». Політичний вектор США також змінюється, зосереджуючись на внутрішніх проблемах, а майбутні дії американського лідера хвилюють зараз весь світ.

Спікер 1

Даже недавно было награждение Оскара, он не пропустил одного из победителей, поскольку у него гражданство – израильское. Человека награждали на Оскар и его не пропустили в Америку. Почему? Потому что Дональд Трамп так решил. Это неправильно.

Спікер 2

На судьбу мира повлияет однозначно, я так думаю. Не знаю положительно или отрицательно, но повлияет. Я, вы знаете, скажем так, тоже, сторонник кардинальных мер и я за его миграционную политику.

Спікер 3

Абсолютно верно, каждый должен своей страной заниматься. Пока они живут лучше нас, нам есть куда ровняться.

Спікер 4

Он хочет просто, идея у него такая – усилить нацию американцев. Повлияет как на мир? А его это не должно никак волновать особо, я думаю. Он беспокоится за свою страну.

Спікер 5

Сказать про Дональда Трампа, ну, self-made man, а что он делает, это как бы чудо, что его вообще выбрали. Друзья в Америке сказали, что 12 каналов «топили» против Трампа, за Хиллари и только один какой-то, при всех его деньгах. Ну, это как бы нонсенс, при такой пропаганде корпоративных СМИ.

Спікер 6

Люди имеют право, люди должны быть свободны и ездить, куда они хотят и жить, где они хотят. Все люди должны быть равны и ездить, куда они хотят.

Спікер 7

Нет, США всегда будут главной страной в мире, самой могущественной, всегда.

Спікер 8

Не знаю, мне кажется, это ущемление, наверное, прав людей, которые хотят попасть туда из Мексики. Но я знаю, что он из Сирии тоже вроде бы запрещает. Я смотрю на это… вообще в Америке не дадут ему это сделать, потому что там Конгресс отдельно, есть Конгресс, есть президент. Если они не придут к одному общему знаменателю, ничего у них не получится.

Спікер 9

Дональд Трамп — він мій президент, мій головнокомандувач. Міграційна політика? Я не думаю, що я повністю її розумію, і мені здається, що він намагається повернутися до тих речей, які були 8 років тому. Більшість людей думають, що він змінює політику і це правда. Але він змінює її до того, якою вона була при Біллі Клінтоні і Буші. Люди не розуміють, що все це вже було.

Сам містер Трамп вважає, що за перший місяць свого президентства, він встиг зробити більше, ніж будь-хто з його попередників. 45-й президент Америки готовий співпрацювати в рамках НАТО, але згідно Трампу, сьогодні Америка повинна ставити на перше місце своїх громадян і тільки так країні можна повернути колишню, неодноразово їм згадану велич. Через 9 років США будуть відзначати 250 років незалежності і ця дата, за думкою Дональда Трампа, стане «великою віхою в історії всього світу».

 

Комментарии закрыты