Протягом багатьох років одеські спортсмени показують  на всеукраїнських чемпіонатах та турнірах найкращі результати, а особливо якщо мова йде про бокс. У нашому місті розвивається та квітне Федерація боксу Одеської області під керівництвом її президента Халіда Мусаєва.  Такі прізвища як Юрій Захарєєв, Максим Молодан,  Ілля Мельничук постійно лунають поруч зі словом «переможець».  Але усього цього б не було без  роботи тренерів та командного духу федерації. 22 грудня про кожного, хто зробив внесок у розвиток боксу — згадали та нагородили почесними грамотами.

Халід Мусаєв, президент Федерації боксу Одеської області
У нас очень перспектив много, потому что у нас хорошие спортсмены , много очень хороших результатов в этом году дали потому надеемся. Сегодня мы собрались, делаем итог года, у нас все впереди будем сейчас поздравлять лучших спортсменов и на перспективу уже будем дальше двигаться.

Президент Федерації Халід Мусаєв став її очільником у квітні.  Під  його керівництвом продовжуються добрі боксерські традиції. Так, в цьому році було проведено чимало спортивних турнірів та змагань. І це не могло залишитися не поміченим. Так, за вагомий розвиток новий президент отримав подяку та бронзову перчатку.

Олександр Гордієнко, представник Федерації боксу Одеської області
Мне выпала большая честь от имени Федерациии  бокса Украины поздравить нашего президента за весомый вклад в развитие бокса в Одесской области и Украины в целом, с приходом этого президента в Федерации бокса, бокс начал жить новой жизнью, дышать по новой и все мы , кто присутствует видим плодотворную работу нашего президента в лице Генерального секретаря Федерации бокса Украины Гуровича я поздравляю Халид Вас с наступающим Новым годом   

Кращим тренером за підсумками цього року став заслужений тренер Ігор Юрескул.  І це не стало для нього несподіванкою. У селі Андріївка він власними руками збудував зал, де виросли чемпіони. «На європейських та світових першостях інших хлопців не було», — каже тренер.

Ігор Юрескул, заслужений тренер України
Захарєєв Юрий выиграл чемпионат всемирной гимназиады, должны были ехать на чемпионат Европы после Украины, но к сожалению запретили вьезд, мы поехали в Ирландию , в Ирландии стал первым, ну и потом повторно выиграл Украину, выиграл чемпионат Европы, выиграл  международный турнир в Греции и выиграл снова чемпионат Украины.

Руслан Пуздрачнач. управління фізичної культури і спорту ОМР
Непосредственно в уходящем 2019 году, на территории города Одессы, было проведено два чемпионата Украины по разным возрастам, международный турнир памяти нашего земляка Семена Трестина и много различных событий — чемпионата области, по все возрастам, турнира, турнирчиков и различных событий в этом виде спорта , я пользуясь случаем хочу поздравить всех одесситов , пожелать таких же высоких продуктивных результатов , какие имеет федерация бокса, следующий год олимпийский он будет непростым.      

Наступний рік планується не менш  плідним — вже 9 січня відбудеться збір на  загальнофізичну підготовку серед молоді у Ворохті. А попереду —  чемпіонат України серед молоді в Харкові, а також відбір на чемпіонат Європи та світу. У багатьох одеських спортсменів є  олімпійські амбіції та усі можливості для нових перемог.

 

 

Комментарии закрыты