Весна — час розквіту та оновлення і для кіномистецтва. Вже одинадцятий рік поспіль УкрСиббанк Бі енПі ПарібА груп підтримує фестиваль «Французька весна» в Україні». Впродовж квітня, 9 міст нашої країни, серед яких і Одеса, перетворилися на осередки французької культури з атмосферними і яскравими заходами.

UKRSIBBANK BNP Paribas — бренд, який сьогодні каже сам, за себе. Головним пріоритетом роботи банку є його надійність. Місія банку зробити фінансове життя клієнтів простим, безпечним і успішним. Крім того. банк підтримує низку соціальних проектів. Утім, банк розвиває в Україні не лише фінансові європейські традиції, а й культурні. Так, UKRSIBBANK BNP Paribas вже 11 років підтримує  Французьку весну в Україні.

Наталія Савчук, керівник регіону UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

УкрСиббанк — это часть международной финансовой группы, французской финансовой группы — BNP Paribas. Самый популярный французский банк во Франции. Уже 100 лет BNP Paribas поддерживает европейский кинематограф. Как известно, французское кино ценится в мире, это и особый юмор, это и особая атмосфера фильма. И, фильмы, конечно же, о любви, «шерше ля фам». Мы желаем Вам насладиться атмосферой французского кино и весны, вместе с УкрСиббанком. Ищите весну в наших отделениях, ищите весну в УкрСиббанке!

«Французька весна в Україні» — це фестиваль, який символізує розквіт. Його передчувають та обговорюють задовго до початку, його цінують за вишуканість,  за унікальну можливість опинитися в центрі європейської культури. Цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group  як ексклюзивний партнер кіно програми Французької весни запросив своїх преміям клієнтів на закриті кінопокази у шести містах України, у тому числі й Одесі.

Олена Редько, клієнт UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP

Я первый раз на мероприятии, которое проводит УкрСиббанк, и если это мероприятие и все мероприятия, которые они организовывают, будут также организованы, как работа самого банка — меня это устроит вполне. Вы знаете, все, кто приобщаются к культуре сегодня, и все кто этому способствуют — достойны огромного уважения. Потому что, если мы не будем людьми культурными, если мы не будем видеть что делается во всем мире, тогда мы будем очень разрозненными, а нам сейчас очень нужно быть объединенными.

 Міжнародна Група BNP Paribas, яка має французьке коріння вже понад сто років підтримує європейський кінематограф. Це одне зі справжніх захоплень, яке група розділяє зі своїми клієнтами. Творчій підхід та інновації — це те, що поєднує кінематограф та банк. До речі, вже цього літа у світовий прокат за підтримки BNP Paribas вийде фільм Люка Бессона «Валеріан та Місто тисячі планет».

Комментарии закрыты