Приречені страждати двічі — так назвали прес-конференцію про те, як обманюють жертв ДТП. При пригоді на дорозі людина може втратити не тільки близьких людей або здоров’я, а й бути емоційно травмована при отриманні компенсації від адвоката чи страхової компанії. Переживши страшний стрес, на жаль, отримати компенсацію або допомогу по лікуванню в Україні до сих пір складно.
Дмитро Мелех, адвокат
Якщо особи самостійно звертаються в страхові компанії за відшкодуванням, відповідно страхові компанії — приватні організації і абсолютно не спішать відшкодовувати кошти. Як в повному розмірі, або взагалі відмовляють у виплатах. Як показує практика, якщо люди не звертаються за належною допомогою, відповідно вони абсолютно нічого не отримують. Яка проблематика є з адвокатами? Є та проблематика, що дуже багато адвокатів спеціалізуються на різних напрямках. Якщо до них звертаються з питанням ДТП, відповідно вони займаються ДТП. Звертаються по іншій категорії справ, вони займаються іншою. Це призводить до того, що адвокати не професійно ведуть ці справи
Як висновок треба звертатися до тих фахівців які мають позитивний досвід і глибокі теоретичні знання в справах по ДТП з потерпілими. Обов’язково потрібно залучати досвідченого адвоката , оскільки він критично і тверезо зможе оцінити реальний стан речей і дати правову оцінку ситуації, яка сталася. Адже після транспортної пригоди велика вирогідність отримати мінімальну компенсацію або тільки те що запропонував сам водій. Фахівці попереджають, будьте готові до того що страховики або адвокати будуть «холодно виконувати свої обов’язки». Після аварії, жертві радять по можливості самій уважно підходити до збору документів, збирати все що дають в лікарні або слідчих органах.
Дмитро Мелех, адвокат
Я би хотів наголосити, щоби всі документи, які мають відношення до даної події, щоби люди зберігали до того моменту поки не буде скомпенсована причинена їм шкода. Якщо особи не роблять…потерпілі особи не вживають будь-яких дій для одержання такої компенсації, то такі документи потрібно зберігати не менше ніж 3 роки.
За рік більше 30 тисяч українців отримують травми під час пригод на дорозі, а більше 3 тисяч гине. За статистикою, кожен громадянин має шанси 1 до 162 потрапити в ДТП. Пам’ятайте, берете участь ви в дорожньому русі в якості пішохода чи водія, дотримуйтесь правил руху, будьте уважні і бережіть себе. Адже життя цінніше за будь-яку компенсацію.