В літературному музеї відбулась презентація книги Анатолій Фіолетов «Как холодно розовым грушам». Це великий том, де зібрані майже всі відомі на сьогодні вірші Фіолетова, а також документальні матеріали, що стосуються його творчості та загибелі. Видання побачило світ до 100-річчя трагічної кончини поета. На презентації меморіального збірника побували наші кореспонденти.

Поет Анатолій Фіолетов- легенда Одеси початку 20 століття.  І як в кожній легенді — дуже багато придуманого. Реальне життя було простіше та цікавіше, розповідає дослідник творчості поета, провідний співробітник літературного музею Олена Яворська.

 Олена Яворська, науковий співробітник літ музею

Анатолій Фіолетов – тонкий, ніжний поет, який не писав про революцію, лише про кохання та природу.

 Олена Яворська, науковий співробітник літ музею

І ось в ці дні вийшла книга майже всіх відомих на сьогодні його віршів. Крім того, до меморіального видання увійшли рецензії, статті, фотографії, некрологи, повідомлення про вечори пам’яті. В збірці представлений ряд дослідницьких робіт про творчість Анатолія Фіолетова.

 Олена Шаврук, лауреат міжнародних конкурсів

Одеський поет Анатолій Фіолетов покинув цей світ в молодому віці при трагічних обставинах, залишивши невеликий літературний спадок, але дуже значимий. Тому стараннями небайдужих до свого міста, історії, культури людей — Євгена Деменка та Олени Палашем  була видана книга, відкрив яку можна дізнатися про юнака, який так любив Андерсена та коней.

 

Комментарии закрыты