Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair розширює географію польотів в Україну. 19 червня Одеса стала четвертим містом,  який прилетів найбільший європейський лоукостер. Старт таких рейсів — це важлива авіаційна подія для Одеси і всього Південного регіону. Як це все проходило, далі у сюжеті.

 

19 червня міжнародний аеропорт «Одеса» зустрічав перший рейс авіакомпанії Ryanair, який прилетів із Кракова. Повітряне судно прибуло з більш ніж 90 відсотковим завантаженням борту. Одеса стала четвертим містом після Львова, Києва та Харкова, куди ірландська компанія запустила свої літаки.

В’ячеслав Чеглатонєв, комерц.  дир. ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса»

Сегодня очень важный день в жизни нашего аэропорта, в жизни Одесского региона, в жизни каждого из наших пассажиров. Сегодня мы встречаем первый рейс лоукост перевозчика номер один в Европе авиакомпании «Ryanair» и этот рейс Одесса-Краков. Что сказать, что мы очень стремились к сотрудничеству с компанией «Ryanair» и наш вектор на то чтобы авиаперевозки стали более доступными с началом сотрудничества претворяется в жизнь

Директор з маркетингу та продажу в Центральній, Східній Європі і на Балканах «Ryanair» Ольга Павлонка  пообіцяла, що ціни будуть відповідати всім критеріям лоукоста. А також, що 90 відсотків рейсів будуть здійснюватися вчасно.

Ольга Павлонка, представник авіакомпанії Ryanair

Це наш перший напрямок і почався він влітку. Так само ми будемо анонсувати зимові напрямки: це п’ять напрямків з Одеси —  Вроцлав, Гданськ, Берлін, Познань і Катовіце . Наші плани на кооперацію дуже амбітні, ведемо активні переговори з Одеським аеропортом і  сподіваємося на успішну співпрацю

«Краків перший з шести анонсованих авіакомпанією напрямків. І Одеський аеропорт продовжує працювати над тим, щоб подорожі для пасажирів ставали ще більш доступними» — зазначив начальник управління туризмом Одеської ОДА Олександр Шека.

Олександр Шека, начальник управління туризму Одеської ОДА

Весь регион Причерноморья получает возможность посетить еще один прекрасный город Польши. В прошлом году мы активно сотрудничали с польской стороной и Одесский регион был первее представлен на туристических выставках в Польше и на этот год у нас тоже запланировано участие в выставках, которые будут проходить в двух городах Польши и мы очень надеемся на то что действительно те авиарейсы которые появляются в Одесском аэропорту дает возможность нам совместными усилиями максимально привлекать поток туристов

Рейси до Кракова виконуватимуться двічі на тиждень: по середах і неділях. Тривалість польоту складе 1 годину 45 хвилин. А з жовтня 2019 року в рамках зимового розкладу додасться Берлін, Вроцлав, Гданськ, Катовіце і Познань.

 

 

Комментарии закрыты