Вечір вшанування нових лауреатів конкурсу під назвою «Люди справи», який вже 23 роки організовує улюблена одеситами газета «Вечірня Одеса», — через карантин цього року відбувся на відкритому повітрі у внутрішньому дворику гостинної Одеської національної академії харчових технологій. І в такому форматі свято вдалося! Головний редактор «Вечірньої Одеси» Олег Суслов нагадав присутнім історію конкурсу «Люди справи», який придумав перший редактор газети Борис Федорович Дерев’янко. Пам’ять про великого журналіста присутні вшанували хвилиною мовчання.

На початку офіційного нагородження голова журі, голова Наглядової ради ОНАХТ, почесний громадянин міста Одеси та Одеської області Сергій Гриневецький вручив вітальну адресу від голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова — колективу Інституту холоду, кріотехнологій та екоенергетики імені професора В.С. Мартиновського, який входить до структури ОНАХТ.

Перша нагорода «Люди справи» була вручена ректору Одеської національної академії харчових технологій, доктору технічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України, академіку НААН України Богдану Єгорову.

Також дипломи лауреатів конкурсу та ексклюзивні статуетки «Садівник», придумані відомим скульптором Олександром Князіком, отримав Всесвітній клуб одеситів — громадська організація, яка відзначила в нинішньому році 30-річчя, Одеська національна наукова бібліотека, що відзначила 190-річчя, і це стало помітною подією, яку супроводжували багато масштабних проектів. Лауреатами конкурсу «Люди справи» стали письменники, інженери, представники місцевого самоврядування, лікарі, вчителі, депутати, спортсмени.

Диплом і статуетка «Садівник» відтепер будуть на робочому столі у Аркадія Хасіна — письменника-мариніста, який багато нарисів, глав із своїх книг публікує на сторінках «Вечірки». Отримуючи нагороди конкурсу, Аркадій Хасін згадав: коли «Вечірня Одеса» тільки починалася у 1973-му, до співпраці його залучив Борис Федорович Дерев’янко.

Комментарии закрыты