Уряд, видаючи закони та впроваджуючи податки, схожий на лікаря, який має обирати в своєму лікуванні найменше зло, — говорив відомий англійський філософ, соціолог та знавець юриспруденції Ієремія Бентам. Слушна думка, адже й справді: невірно поставлений діагноз, як і  ірраціональні закони, може призвести до невідворотних наслідків. В ефірі программа Податковий кур’єр. Залишайтеся з нами!

ПЕРЕБИВАННЯ
В більшості країн світу не існує єдиного транспортного податку. Замість нього нерідко використовують: податок на майно, який залежить від вартості автомобіля, дорожній податок, сплачуючи який автомобілісти підтримують будівництво і ремонт автотрас, а також — екологічний, що стимулює купівлю автомобілів найбільш безпечних для атмосфери і користування такими видами транспорту як метро та тролейбус. В кожній  країні — своє поєднання таких видів податків. Вони також можуть бути прихованими. Так, наприклад, в США дорожній та екологічний податки включені до вартості бензину. Крім того, американцям доводиться сплачувати так званий «personal property tax», прямо пропорційний ціні автомобіля. Його розмір визначається кожним штатом самостійно. Про особливості оподаткування власників транспортних засобів в Україні — далі в програмі.
ПЕРЕБИВАННЯ

ФРАГМЕНТ З К/Ф: Автомобіль — не роскіш, а засіб пересування…
Цей знаменитий вислів з роману «Золоте теля» радянських письменників Іллі Ільфа та Євгена Петрова глибоко увійшов в життя сучасних автомобілістів. На перших «залізних конях» їздили винахідники або дуже заможні персони. Поглянувши на сучасний світ, вочевидь, що одиниці перетворилися на цілі армії: за кермом автомобілів, мотоциклів, тракторів, катерів… вже мільйони людей, кожен з яких платить за цю можливість. Зокрема в Україні за законодавством передбачено стягування податку з власників транспортних засобів. Для кожного, в залежності від транспортного засобу і обсягу двигуна,  — своя ставка, — розповідає начальник відділу адміністрування майнових податків ДПА в Одеській області Володимир Решетнік.
СХ2: Для  двигателей внутреннего сгорания установлены ставки в зависимости от объема двигателя мотоциклы и мопеды – до 50 кубических сантиметров на сегодня не является объектом налогообложения, они налог на данный момент не уплачивают все остальные кто имеет мотоцикл мотороллер автомобиль, другие транспортные средств с объемом двигателя более 50 кубически см уже уплачивают налог 2629

Податкова ставка визначається за шкалою: нові автомобілі та ті, які проходять техогляд, транспортні засоби до восьми років, імпортовані до України, та автомобілі зі строком експлуатації більше 8 років, для власників яких передбачена втричі більша ставка, – продовжив Володимир Решетнік.
СХ3: … разделяются легковые автомобили там порядка 6-7 групп и ставка налога составляет от 40 гривен от 100 кубических см, в зависимости от того какой объем двигателя и как гражданин проходит техосмотр или ставит транспортное средство в зависимости от этого зависит и ставка налога с владельцев транспортных средств 27.40

Якщо власник транспортного засобу — юридична особа, проходячи щорічний техогляд, має надати розрахунок суми податку, яка розділяється на чотири частини і сплачується до 15 числа — в квітні, липні, жовтні. Останній строк сплати за рік — 15 січня. Для фізичних осіб — дещо інша процедура: останній строк сплати — до 1 липня, незалежно від часу проходження техогляду, передбаченої до 15 грудня. Детальніше про це — начальник відділу адміністрування майнових податків ДПА в Одеській області Володимир Решетнік.

СХ5: физ лица как правило проходят техосмотр раз в два года и большинство из граждан уплачивает его перед прохождением техосмотром естественно граждане имеют право его уплачивать ежегодно не сразу за два года а уплатить а потом предоставить кавитации при прохождении техосмотра об уплате налога с владельцев транспортных средств 28.42

Пільги, передбачені при сплаті податку власниками автомобілів з обсягом двигуна до 2,5 тисяч кубічних сантиметрів, якщо це: чорнобильці, ветерани війни та праці, інваліди. 50 відсотків — для громадян, чиї авто поставлені на облік до 1990 року і побудовані в країнах колишнього РСР.

ПЕРЕБИВАННЯ

Історики свідчать, хліб виник ще за часів неоліту. Далекі пращури випікали його з суміші крупи та води. З часом рецептура зазнала суттєвого вдосконалення. В кожного народу склалися свої традиції приготування цього продукту, який отримав безліч самостійних назв: в Мексиці — тортил’я, в Китаї — poa ping, в Шотландії — вівсяний хлібець… Культура приготування хліба одночасно проста і складна. Щоб мати право випікати хліб і пропонувати його покупцям, сучасний пекар має дотримуватись необхідних норм його виготовлення та продажу. Але, на жаль, далеко не всі українські підприємці готові відповідати вимогам часу. Є й такі, що дозволяють собі виготовлення популярного продукту в умовах, які більш пасують до періоду неоліту.

ПЕРЕБИВАННЯ

Хіба може споживач, купуючи хліб, бути на сто відсотків впевненим, що виготовлений він з дотриманням усіх санітарних умов, з якісних інгредієнтів і у відповідності до сучасних технологічних норм?.. Цим і користуються «підпільні» підприємці, працюючи без дозволу на підприємницьку діяльність і не сплачуючи жодних податків. В таких пекарських цехах, зазначають міліціонери-податківці, зазвичай антисанітарні умови. Навіщо зайвий клопіт і турбота про споживача: хліб потрібен будь де, а значить варіантів для збуту продукції безліч. Детальніше — начальник штабу УПМ  ДПА в Одеській області Володимир Дубовой.

СХ9: 5.12 рынок сбыта вы же понимаете что вплоть до крупных супермаркетов, вот например, лаваш вот так этикетку на видео видно эта этикетка встречалась в магазинах города Одессы, что же касается хлебобулочных изделий опять таки это могут быть частные фирмы по сбыту столовые рестораны, которые хлеб закупают, ну на рынках, рчынок сбыта большой с учетом качества его проконтролировать невозможно 5.55

38-мирічний громадянин, мешканець Котовська вирішив роботи хлібний бізнес незаконно. Для своєї підпільного виробництва обрав власне приміщення колишньої їдальні одного з місцевих промислових підприємств.
СХ7: …В этом помещении столовой было установлено оборудовнаие для производства хлебобулочных изделий, ни разрешения санитарно-эпидемиологических органов ни пожарной инспекции естественно не состоял Ни на каких налоговых учетах 4.19 В результате проведенных меропритий было выявлено товарно-материальных ценностей на сумму 110 тысяч гривен 4.26

Аналогічний випадок було виявлено і в Київському районі міста Одеси. На жаль, розповідають міліціонери-податківці, це досить типове явище. Ані етикетка, ані упаковка не гарантують споживачу, що придбана хлібна продукція, виготовлена за сучасними стандартами якості, — зазначив начальник штабу УПМ  ДПА в Одеській області Володимир Дубовой.
СХ8: был выявлен подпольный цех по производсвту лавашей, опять-таки никаких совершенно антисанитарные условия никаких разрешений ни санитарных книжек ни разрешение на начало дейтельнсоти тоже такое было там чуть меньше сумма 25 тысяч гривень меньше объемом цех но учитывая опасность для потому что санитарные нормы не придерживались и никаких налогов не собирались платить 5.16

ПЕРЕБИВАННЯ

Вітаємо одеських підприємців з професійним святом, яке традиційно відзначають 6 вересня. Наповнення бюджету, створення нових робочих місць, надання товарів і послуг, які є символами якісного життя наших громадян — все це завдяки кропіткій та наполегливій праці успішних керівників та їх колективів. Податкова служба бажає Вам подальшої плідної праці, вдалої реалізації запланованих проектів та процвітання бізнесу. З вами була програма «Податковий кур’єр». До зустрічі найближчим часом!

Комментарии закрыты