«Здоровенькі були, малятка! Любі хлопчики й дівчатка!» Такими знайомими словами ведучий програми «Казки діда Панаса», народний артист України Анатолій Дриженко вітає маленьких одеситів вже не один рік. І вже багато з його глядачів стали дорослими. Але «Казки» в ефірі телекомпанії ГЛАС завжди мають своїх юних шанувальників. В минулі 2 роки дід Панас розповідав не сам, а разом з театром «Балаганчик» Одеської дитячої музичної школи №13. Тому 26 липня в Одеській організації спілки журналістів на прес-конференції, присвяченій участі програми «Казки діда Панаса» у Загальноукраїнському конкурсі «Українська мова – мова єднання» було багато журналістів — і багато дітей, юних акторів.

Юрій РАБОТІН, голова Одеської регіональної організації НСЖУ
Ваш час настав! Тому що ви 70 телепередач зробили у телекомпанії ГЛАС. Як зірочки кожного дня на небі світять, так ви в ефірі. В цьому році вже ювілейний ХХ Загальноукраїнський конкурс «Українська мова – мова єднання». Чому? Тому що Україна — багатонаціональна держава, в Одесі тільки 133 національності. А всього їх 134.  

Надія ХОХЛОВА, почесний працівник культури України
Наші передачі — «Казки діда Панаса», авторська передача шановного Анатолія Миколайовича — ми знімаємо з нашими дітьми театру «Балаганчик». І зняли уже 70 передач!

Як підкреслили голова Одеської організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін та керівник дитячого театру «Балаганчик» Надія Хохлова, подвійний ювілей, сімдесята програма подана на двадцятий конкурс, — це символічна віха у розвитку. Й дід Панас, народний артист України Анатолій Дриженко, з ними згоден.

Анатолій ДРИЖЕНКО, народний артист України
«Всі мови шани гідні. Усі люби, вивчай. Але своєї рідної вовік не забувай». Ви молодці! Українська мова як мова єднання починається з вас, з школярів, з малих дітей. Дитина народжується і з молоком матері вбирає мову. А ви мовою дуже добре володієте. Ви як взірець!

Які тільки ролі не грають юні актори «Балаганчику» в «Казках діда Панаса»! Всі вони разом з ведучим розповідають казкові історії, читають вірші, співають пісень. А зараз, після подання заявки на Загальноукраїнський конкурс «Українська мова – мова єднання», усі разом, народний артист України Анатолій Дриженко та його помічники-юні казкарі, — будуть чекати на перемогу. Поки ж є чудова можливість відсвяткувати сімдесятий випуск передачі солодким тортом!

Комментарии закрыты