Негода в Одесі розійшлася не на жарт. Безперервний снігопад, вітер, ожеледиця – внесли свої корективи – місто зупинилося, у прямому значенні. І хоч, напередодні міська влада повідомляла про штормове попередження, неприємностей не вдалось уникнути: повалені дерева, численні ДТП і разом з тим, відповідно, незручності на всіх дорогах. На черговому засіданні виконавчого комітету мер Одеси звернувся із проханням до керівників підприємств скоротити робочий день.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова
Работа нашей техники усложняется, когда полніе дороги машин. Єто все понимают… поєтому если возможно пойти на встречу и отпустить люде йдомой, єто зачительно полегчит нам уборку снегу и приведения порядка в городе.

На час сильної негоди мер Одеси дав розпорядження про заборону в’їзду на територію міста великовантажних транспортних засобів. Ну а особлива увага приділена забезпеченню роботи громадського транспорту. Також у центрі уваги — соціально важливі об’єкти.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова   Подьезды к роддомам, к хлебзаводу. Нужно обеспечить расчистку дороги к полигону для вывоза твердых бытовых отходов. Это за пределами города заносы могут бать очень сильними, потому возможно пожадобиться помощь тяжелой техники военных, если это понадобится

Тим часом синоптики попередили, що за добу в Одесі випаде більше ніж місячна норма опадів. Одеситів вкотре просять бути обачними і нагадують – без крайньої потреби не варто ризикувати та виходити на вулицю.

Комментарии закрыты