Якщо виникла пожежа — рахунок йде на секунди. Щонайменше раз на рік пожежники розповідають працівникам медичних закладів, що робити у разі надзвичайної ситуації. Пройшли такі навчання і в лікарні Клініки Святої Катерини на Малиновського. Участь у заході взяв медичний персонал, а також працівники адміністрації. Зокрема, рятувальники показали як користуватися вогнегасником та дали спробувати загасити умовну пожежу.

Окрім цього, працівники Клініки Святої Катерини дізналися більш детально про техніку Державної служби з надзвичайних ситуацій, спробували скористатися пожежним рукавом, побачили як виглядає машина рятувальників зсередини.

Юрій Курінний, начальник пожежної частини ГУ ДСНС  області
При виникненні пожежі у медичних закладах основна увага приділяється евакуації хворих.  Тому що знаходиться велика кількість людей, які самі без допомоги не можуть покинути приміщення, тому впершу чергу проводяться заходи по евакуації  хворих і персоналу і з одночасним гасінням пожежі .

Олег Осіпенко,   зав. хірург. відділенням Клініки Святої Катерини
На самом деле несчастье приходит быстро и  самые высокие потери проходят из-за растерянности людей, из-за того, что люди не могут соориентироваться, не понимают, что делать создается толпа. Вроде бы банальная вещь огнетушитель, а возьми его в руку не  знаешь, что с ним делать. Каждый человек должен понимать, что сделать и для этого хотябы провести  такие небольшие учения. Человек должен потрогать, ощутить, знать кому нужно обратиться. 

По завершенню практичної частини працівники лікарні слухали лекцію. Виклик пожежнорятувальних підрозділів,  їхня зустріч, надання інформації: що зроблено і скільки хворих перебуває в закладі, як саме вони розміщуються. — усі ці питання детально пояснили. В Лікарні Святої Катерини навчання з пожежної безпеки проводяться регулярно, а ось захід з представниками ДСНС відбувся вперше. Протягом двох днів для решти персоналу Клініки рятувальники проведуть ще один курс.

Комментарии закрыты