Глава Тори, яка читається на цьому тижні, називається Шміні, що в перекладі означає «восьмий». У єврейській традиції важливу роль відіграє число 7, що символізує природу. Світ був створений за 7 днів, і кожного тижня повторюється все, що сталося в перший тиждень творіння. У неділю відбувається те ж, що в перший день творіння, в понеділок — те, що в другій і т.д. по колу.
І раптом з’являється число 8, яке закликає відмовитися від повсякденності, вказує на щось більше, ніж 7, означає щось надприродне, що закликає людей перевершити самих себе. Це число характеризує чудо Хануки, що виходить за рамки природи: на вісім днів вистачило кошерного масла для світильників, і тому саме свято відзначається 8 днів. І обряд обрізання бріс-мило відбувається саме на 8-ий день.
У тексті тижневої глави Шміні також є приклад втілення цього поняття. Тора розповідає про день освячення мішкану, який повинен був стати найщасливішим днем для Аарона, адже саме в цей день він був зведений в сан первосвященика. І ось Аарон завершує всі необхідні приготування, жертвопринесення, входить з Моше в Шатер зборів, а потім вони разом виходять і благословляють народ. І в цей момент відбувається велика подія: «І вийшов вогонь від Господа, і спопелив на жертовнику всеспалення … і побачив весь народ, і зраділи вони, і впали вони на свої обличчя». Всі побачили явище слави Господньої.
Але несподівано на арену подій вступають сини Аарона: «І взяли … Надав і Авіу кожен свою вугільницю, і поклали на них вогонь, і поклали на нього куріння, і піднесли перед Господом чужий вогонь, чого Він не велів їм. І вийшов вогонь від Господа, і спопелив їх, і вони повмирали перед Господом «. Молоді люди настільки були схвильовані відкриттям Господа, що захотіли безпосередньо брати участь у цій події. Вони порушили закони і поклали на жертовник вогонь без дозволу, «чого Він не велів їм». На цей нерозумний вчинок їх штовхнула любов до Бога — адже вони хотіли стати якомога ближче до Творця. Звичайно, вони перейшли всі межі і були покарані, але в цій сумній події можна побачити і дещо інше. Вони символізують бажання розширити межі дозволеного, порушити правила, щоб вийти зі сформованих рамок. Такий душевний порив впливає на розвиток. І в людині є ця іскра, запалена синами Аарона, бажання піти від умовності, щоб зробити світ кращим.
В останньому поколінні відбувається революція в самому єврейському світі. Раніше євреї, віддалившись від іудаїзму, не поверталися в його лоно. Любавичський ребе очолив «революцію» в середовищі єврейського народу, яка привела до змін. Тепер євреї не залишають іудаїзм в такій кількості, як було в минулому поколінні. Але, що важливіше, євреї, які не отримували релігійного виховання, звертаються до іудаїзму. І євреї, що живуть нині, — частина цієї великої єврейської революції. Ребе каже: «Той, хто повертається з мороку, повинен принести його з собою, перетворивши в світло. Ми прийшли, щоб випробувати повернення, і це останнє випробування — перед розкриттям Мошиаха».