Новорічні подарунки у відділення серцево-судинної хірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні привезли представники Національної поліції України в Одеській області. Це перший візит генерала поліції третього рангу Дмитра Головіна і його заступника, полковника поліції Сергія Махотіна в відділення дитячої кардіохірургії. Однак, як запевнив глава Націполіціі в Одеській області, це тільки початок тісної співпраці. Детальніше — далі.

Різдво — день, коли збуваються мрії. І напередодні свята представники Національної поліції в Одеській області виконали маленьку мрію Романа Лекана — завідувача кардіохірургічного відділення при Дитячій обласній клінічній лікарні.

Багато новорічних подарунків чекают на його юних пацієнтів. Щорічно в Одеській області народжується 150 дітей з критичним пороком серця. Левова частка, а це близько ста новонароджених, оперуються саме у відділенні серцево-судинної хірургії. Однак, кардіохірургія вимагає серйозних капіталовкладень. І без спонсорської допомоги це відділення не може функціонувати в повній мірі. Тому, Нацполіція в Одеській області взяла шефство над відділенням кардіохірургії дитячої обласної клінічної лікарні та в новорічні свята подарувала найнеобхідніше.

Дмитро Головін, начальник Нацполіціі України в Одеській області

Узнали о проблематике, которая есть в отделении. Первоначально мы привезли, что быстро собрали. В дальнейшем мы будем оказывать шефскую помощь именно этому отделению, потому что делают очень важную работу. У всех дети, это очень важно для города Одессы и, вообще, для страны. Поэтому, надеюсь на тесное сотрудничество и какую надо помощь окажем. Национальная полиция не только ловит преступников, она и помогает людям в первую очередь.

Так, поліцейські привезли обігрівачі, посуд, постільну білизну та рушники. А на випадок негоди, відділення отримало паливо для генераторів для безперервної роботи.

Роман Лекан, зав. відділенням серцево-судинної хірургії ООДКЛ

Это действительно такой большой подарок перед Рождеством, новогодний. Святий Миколай прийшов до нас в гости и подарил такие вещи важные, необходимые для жизнедеятельности нашего отделения и я очень благодарен Дмитрию Валерьевичу. Мы принимаем, как бы его шефство над нами в плане помощи развития детской кардиохирургии в Одесской области.

Як розповів Дмитро Головін, на цьому співпраця не закінчується. Надалі Національна поліція буде продовжувати допомагати відділенню дитячої кардіохірургії. Так, після новорічних свят, обласна лікарня поповниться новим пральним обладнанням.

Комментарии закрыты