Втомлені та нещасні. Такими були присутні на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради 28 лютого, яке спочатку через суд над мером міста перенесли на 16:00, а потім ще й затримали на годину. Питання порядку денного майже не обговорювались і саме засідання тривало близько години. Після нього говорили, зокрема, про Одеську ТЕЦ, яку Фонд держмайна України включив в план приватизації. Однак, за словами директора КП «Теплопостачання міста Одеси» Івана Донченка, Одеса й надалі звертатиметься до Фонду щодо передачі теплоцентралі в комунальну власність та щодо узгодження тих умов, на яких ця передача можлива. Також Донченко розказав, про теплові справи міста станом на цей час.

Іван Донченко, директор КП «Теплопостачання міста Одеси»

Отопительный сезон проходим штатно. Номинации предприятием на поставку природного газа на март месяц получены. Задолженность у нас пока сохраняется на достаточно высоком уровне. Но работаем с потребителями, надеемся на их понимание, на то, что они будут своевременно платить за тепловую энергию Ну, на сегодняшний день задолженность, скажем так, чуть-чуть опустилась ниже уровня 600 млн. грн. Но это все равно достаточно много.

Щодо виплат зарплат тепловикам, то директор КП повідомив, що на сьогодні виплатили більше 70% — і продовжують робити це щодня.

Комментарии закрыты