Вітер, море і гарний настрій. Наявність цих складових гарантує успішне заняття дивовижним видом спорту — віндсерфінгом. Щорічно з усієї країни в Затоці збираються сотні любителів цього виду спорту для того, щоб відкрити новий сезон. Як пройшло відкриття в 2017 році — дізнавалася Наталя Андріяш.

Віндсерфінг — це один з найбільш ефектних і захоплюючих водних видів спорту. Кількість шанувальників його з кожним роком неухильно зростає, в тому числі і в Україні. Безумовно, одним з центральних місць занять віндсерфінгом в нашій країні є Одеська область. Тому, 10 травня любителі цього виду спорту зі всієї України і не тільки традиційно зібралися в Затоці для того, щоб урочисто відкрити новий сезон віндсерфінгу. Його ознаменували видовищною церемонією першого виходу на воду.

Віктор Андреєнков, засновник віндсерфінг-станції

Это, действительно, очень большое событие для Затоки и в целом для Украины, потому что такая станция, как здесь, на берегу Черного моря, таких крупных больше клубов виндсерфинга нет. В принципе, здесь на станции есть абсолютно весь спектр оборудования: для обучения, для более продвинутых, для профессионалов. Довольно часто здесь ветра, которые позволяют, именно для профессионалов, оторваться по полной программе.

Катання доступно практично кожному бажаючому: необхідно всього лише придбати дошку з вітрилом і зловити попутний вітер. Любителі нових вражень оцінять неповторні відчуття від ковзання по воді, подуву вітру в вітрилі і єднання зі стихіями. Кожен бажаючий в день відкриття сезону зміг безкоштовно навчитися мистецтву віндсерфінгу у досвідчених інструкторів, а також побачити показові виступи професійних спортсменів.

Олександр, старший інструктор-станції

Самое главное, чтобы у человека было желание этому научиться. Если у человека есть желание, значит, этому можно научиться буквально за час. Реально, за час мы можем научить человека стать на доску, рассказываем ему о движении доски, что она из себя представляет, как управляется доска, за счет чего она двигается и получить самые первые навыки. То есть идти в одну определенную точку, возвращаться  обратно, ну и, конечно же, воссоединить человека со стихией. То есть, ветер, вода и его состояние души.

Увечері гостей очікувала яскрава розважальна програма за участю молодої зірки Артема Пивоварова, а також церемонія посвяти новачків у віндсерфери.

Комментарии закрыты