В Одесі все невипадково, легко і радісно, стверджує письменниця Юлія Верба і представляє доповнене перевидання своїх дитячих спогадів.  Дивовижні «одеські історії» в дебютній книзі «Молдаванське поріддя» побачили світ минулого року. В неділю ввечері  в Терміналі 42 була презентована оновлена збірка оповідань, яку можна порівняти з квитком у дитинство, в літо, в Одесу.

Простір терміналу 42 в неділю ввечері перетворився на справжній дворик на Молдаванці. Постільна білизна, що розвішена всюди, веселі розмови мешканців, галасливі діти, колоритні дами і душевні пісні, …

В теплій дружній атмосфері пройшла презентація доповненого перевидання дитячих спогадів Юлії Верби «Молдаванське поріддя».

Юлія Верба, автор книги «Молдаванське поріддя»

это, как говорят в Одессе, переиздание с походом. Первый тираж прошлогодный закончился. Просили еще и писалось еще.решили переиздать книжку. В твердом перепрелете подарочный. Вошли старые плюс порядка 10 новых

Смішні історії дитинства дівчини, що виросла на Молдаванці в бурхливі 80-ті — це знайомі кожному сюжети про сімейні застілля та колотнечі з сусідами, дитячі секрети та страшилки, розіграші та помста. Свої розповіді про те, як живеться в самому «серці» Одеси Юлія почала писати ще кілька років тому в інформагенції Zachem і ось так, поступово знайшла своїх перших шанувальників, які переконали її писати далі.

 Віталій Гринчук, журналіст

 Я был главредом одного одеського издания. Юля сказала у меня есть рассказы. Я прочел. Они замечательные. Она хотела колонку об Одессе. Это хорошая одесская литература.мы начали их публиковать. Через полгода вылилось в первую книгу и вот сейчас вторая. И надеюсь, не последняя. Потому что так смешно давно никто не писал.

Секрет такого успіху оповідань Юлії Верби, вважають читачі, в щирості, з якою вони написані. Типова одеська кватиркова література. Авторка нічого не вигадує. Тільки дає правдивий переказ подій дитинства.

 Володимир Комаров, комік-трупа «Маскі»

 Я там вырос на Молдаванке. Я вижу как Юлечка впитала весь этот аромат, багатство Молдаванское. М’яко тонко доступно все изложила.я фанат ее.

Ірина, читачка

 Я много слышала, мои друзья рассказывали. Я купила, прочитала и углибилась. Хочется дочитать до конца. Потрясающе, великолепный слог, хороший стиль, живой образный язык.я рада, что в Одессе появились такие авторы.

 Борис Херсонський, поет

 книжка, которую написала Юля,очень отличается от обычной литературы. Это реальная Молдаванка с людьми, которые там реально жили. Без попутки ввести какой-то одеський псевдо акцент. 

Нові оповідання написані в тій самій стилістиці, що і попередні. Що до персонажів, то головна дійова особа це — сама авторка.

 Юлія Верба, автор книги «Молдаванське поріддя»

по идее єто я. есть персонажи, которіе мигрируют это моя семья. Их фразы реплики, фирменные. Бабушки,прабабушка Женя Ивановна-  папа. Дворовые мадам, которые комментировали события в каждой истории

До речі, на презентації були присутні мешканці дому на Мельницькій, 6 та їх нащадки, члени родині авторки. Сестра письменниці — художниця Леся Верба розписала простирадла та підковдри, співала одеські пісні і разом з Юлією по ролях читала оповідання.

Ще декілька сюрпризів чекало на присутніх. Це можливість погадати на підковдрі чи обрати паперову склянку з гумористичним надписом-побажанням. Впевнені, що одне з побажань читачів – отримати продовження чудових оповідань  від Юлії Верби здійсниться.

 

Комментарии закрыты