30 серпня актовий зал Малиновської районної адміністрації був заповнений не чиновниками в строгих костюмах, а хлопчиками і дівчатками, які вже цієї п’ятниці стануть справжніми школярами. Сьогодні кожні батьки розуміють, як дорого коштує зібрати дитину в школу. Особливо, якщо малюк йде на шкільну лінійку вперше, коли Свято знань має залишитися світлим і радісним спогадом на все життя. У Малиновській районній адміністрації вирішили не тільки допомогти батькам, а й влаштувати справжнє свято для дітей. Першокласникам подарували яскраві портфелі і показали концерт про те, що ж чекає малюків у школі.

Олександр Іваницький, депутат Одеської міської ради

С нашей стороны, как городская власть, мы приложим максимальное усилие для того, чтобы ваши дети учились в самых разнообразных школах, в обновленных школах, в модернизированных школах. Чтобы ваши дети получали качественное образование и не требовали за обучение ваших детей взятки в наших школах. Это очень важно, это позиция нашего мэра. Это позиция городской власти. 

Свято знань вже не за горами, а з новими портфелями збиратися в школу зовсім не нудно, а тільки приносить задоволення малюкам, які не звикли сидіти за партами. Подібні заходи напередодні першого вересня вже стали традицією в Малиновській адміністрації, а кожна дитина йде звідти з портфелем і посмішкою на обличчі.

Євген Омельчук, голова Малиновської райадміністрації

Именно такую политику проповедует мэр нашего города — Геннадий Леонидович Труханов. Именно по его инициативе мы сегодня здесь с вами. Я хочу сказать, что у нас уже стало доброй традицией что мы в преддверии нового учебного года проводим встречи с нашими районными обществами многодетных семей. Стараемся оказать посильную помощь в снаряжении ваших деток в школу.

З походом до першого класу змінюється життя не лише дитини, але і батьків. Разом з новими витратами з’являються також хвилювання і переживання. Однак, найголовніше — бачити, що, роблячи маленький крок у доросле життя, ваша дитина почуває себе щасливою.

Катя

Мне понравился концерт и особенно рюкзак.

Коля і Ваня

-Пойду в школу

-А вы хотите уже пойти?

-Да! 

-Письмо

-Математика, английский, природоведение. 

-В школе нужно вести себя хорошо. 

-А ещё в школе нужно хорошо учиться.

Міша

Сегодня хороший был концерт и мне понравилось и ещё подарили рюкзак. Я хочу, когда вырасту, хочу стать доктором. Потому что доктора зарабатывают много денег. Ещё я хочу быть доктором чтобы все люди не болели и были здоровы.

Після таких подарунків, з упевненістю можна сказати, що діти готові до майбутніх занять і нового, шкільного етапу життя. Батькам першокласників варто побажати терпіння і сили, а кожному малюку — старанності. Попереду не один рік навчання, дружби, щасливих і сумних моментів, але після випускного класу зі стін кожної школи вийдуть вже нові люди, здатні змінити майбутнє міста і всієї країни.

Комментарии закрыты