Вперше ліванська група The Harmony Band вийшла на сцену 15 років тому в якості невеликого аматорського колективу. Ніхто і подумати не міг, що через кілька років їх пісні отримають широку популярність не тільки у Лівані, але і далеко за його межами. Колектив у своїй творчості зробив акцент не на музиці, а на глибинній ідеї, яку вони хочуть донести до молодої аудиторії: іслам не має нічого спільного з насильством і руйнуванням. Вперше концерт групи The Harmony Band відбувся в Україні, а саме в Одесі, 2 липня. Організатором виступила Мусульманська релігійна громада Одеси.

Шейх Ільяс УМАРОВ, імам міста Одеси
Сегодняшний концерт — это благотворительный концерт, который мы проводим впервые. Это известная ливанская группа The Harmony Band, мы давно ждали ее у нас. И вот нам повезло, они приехали и будут исполнять песни, в которых расскажут о красоте и чистоте ислама.

Почесним гостем на виступі групи «Гармонія» став Голова Духовного управління мусульман України, головний муфтій України шейх Ахмед Тамім.

Шейх Ахмед ТАМІМ, головний муфтій України
Я слушаю эти песни и знаю членов этого ансамбля. Я помогал им приехать, так как они в новом стиле выступают перед молодежью и молодежь с интересом слушает их на разных языках, на английском, на немецком, на русском, на арабском. Поэтому я поддерживаю молодежь, у них свой вкус. И ислам не запрещает, поэтому я пришел тоже поддержать их.

Група The Harmony Band або «Гармонія» відома в усьому арабському світі. Її різнопланові композиції засновані на вигадливому поєднанні західних і східних мотивів. Група будує культурний міст дружби між двома цивілізаціями, щоб не лишалося місця ксенофобії.

Шейла ІСМАІЛОВА, секретар Мусульманської громади міста Одеси
Нам очень приятно, что этот концерт сплотил всех мусульман и не только. Сюда пришли люди разных наций и религий, им стало интересно, о чем поется в этих песнях. Мы рады, что сплотили нашу многонациональную Одессу.

Концерт групи, завдяки зусиллям Мусульманської релігійної громади міста, став великим благодійним заходом, який безкоштовно відвідали мусульмани Одеси та представники інших віросповідань. Через призму сучасної музичної культури слухачі усвідомлювали, що дійсний напрям ісламу — це спокій і благодать, а дії терористів, що прикриваються вірою, — це повне заперечення релігійних переконань. Група The Harmony Band співала про спільний мир на всій землі.

Комментарии закрыты