В мерії розповіли про рівень підготовки до зимового періоду в Одесі. Про це доповіли на засіданні виконавчого комітету міської ради. В місті вже працює 37 котелень, що опалюють 15 дитячих садків, 22 школи та інфекційну лікарню. Також чиновники пропонують виділити додаткові кошти на КП «Теплопостачання Одеси». Цього разу мова йде про понад 450 млн грн. Серед іншого, вони потрібні, аби покрити різницю у витратах.

 

Олександр Козловский, директор департаменту міського господарства ОМР

 

Вы понимаете, утверждается с 1 ноября новая стоимость газа. Официально опубликована она была только вчера. Расчеты смогут НКРЕ принять только лишь после того, как опубликовано. Расчеты ТГО, допустим, сейчас заканчиваются и едут в НКРЕ, рассматриваются в течении 1,5 месяцев. В этот период времени, в самом деле, все будут платить по старому тарифу, а газ будут покупать по новому. Никто не дает гарантии, что с первого января цена не увеличится снова. Как только мы получим увеличение тарифа, да, нам НКРЕ его согласует в конце декабря. А через 5 дней будет новый скачок цены на газ и нужен будет новый тариф. Опять мы будем догонять.

 

Що стосується снігоприбирання, в арсеналі комунальників — 101 одиниця техніки, і це більше за кількість техніки у минулому році. Вже заготовлено 10 тонн піску та 1.8 тонн солі з 4 потрібних.

Комментарии закрыты