У кінозалі міської ради розгорнулась не аби яка дискусія щодо проекту відродження Літнього театру. Там свою ідею презентував Дмитро Шпинарьов, проте не всім присутнім вона припала до душі. До яких висновків прийшли та чи вдалим було публічне обговорення проекту? Дивіться далі в нашому сюжеті.

Публічне обговорення відродження Літнього театру відбулося у кінозалі міської ради 27 грудня, де було презентовано наразі головний, і як запевняють спікери, єдиний проект. А саме свою ідею оприлюднив шоумен та громадський діяч Дмитро Шпинарьов. Також, на цьому заході заперечили чутки про забудову торговим центром театру під відкритим небом.

Дмитро Шпинарьов, шоумен, ініціатор проекту

В отличии от того летнего театра, закрытого летнего театра, который был там с 23, или с 25 года, вот там есть историки, могут подтвердить, сделать это комбинированным пространством. Это с одной стороны летний театр, с другой стороны — это открытое общественное пространство.

На основі соціологічного опитування, що було проведено у вересні цього року, за 2 місяці Шпинарьовим було створено концепцію Літнього театру, де комбіновано концертний майданчик на 1360 місць, фудкорт, дитячий майданчик, громадський простір та інше. Під час виступу автора проекту у присутніх виникло безліч запитань, за рахунок чого і утворилася дискусія, адже у театра є проблеми, що пов’язані з паркувальними місцями, каналізацією, освітленням та просто недостатньою потужністю електроенергії для такого масштабного проекту.

Олесь Янчук, заступник Одеського міського голови

Мы все помним как тяжело решался вопрос летнего театра прошлой осенью год назад, когда все одесситы и те, кто были за проект, и те, кто были против, они ломали копья и это было камнем преткновения. Впервые сегодня мы выслушали здоровые мнения, здоровые предложения, здоровые какие-то ограничения, из уст людей, которым явно не безразличен наш город.

Також, за словами громадських активістів, існує ще один проект, який місяць тому подавали на розгляд до міської ради. Група волонтерів розробила концепцію Літнього театру, як більш паркової зони для відпочинку одеситів, де є кінозал та відкритий простір. Активісти вимагають проведення повноцінного конкурсу за реалізацію проекту відродження Літнього театру. Проте, головною та єдиною поки що називають ідею Шпинарьова.

Світлана Підпала, активістка

Также, я посылала второе обращения, у меня пока нет ответа, для того, чтобы представить этот проект на личном приеме у мэра Труханова. Вот вот этого ответа мы ждем.

Наразі, проект Шпинарьова того ж дня має бути направлено на розгляд до місцевої ради. Проект пройде експертизу та після буде винесено на засідання виконавчого комітету. Проте, віце-мер Олесь Янчук зазначив, що міська рада готова до розгляду також інших проектів щодо відродження театру, якщо вони з’являться.

Комментарии закрыты