У місті Ананьєві, мальовничо розташованому на півночі Одеської області, 22-го жовтня стартував новий етап Програми розвитку молоді від компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та Громадської спілки «Освіторія». Цьогоріч до програми, яка діє вже пятий рік поспіль, приєднався комунальний заклад «Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів». Про старт нового етапу програми її організатори оголосили під час свого візиту до школи-інтернату в Ананьєві. Програма розвитку молоді допомагає випускникам інтернатів підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання і вступу у заклади вищої освіти. І зараз учасниками проекту є 19 шкіл-інтернатів у 10 областях України, в яких навчається понад півтори тисячі старшокласників.

Зоя ЛИТВИН, голова Громадської спілки «Освіторія»
Ми приходимо в ті інтернати з нашою програмою, де ми насправді потрібні. Туди, де є достатня кількість випускників і де потрібно цим випускникам надати доступ до сучасних знать та сучасних методів навчання. Це для того, щоб допомогти їм поступити в омріяний університет. І другий критерій, за яким ми обираємо навчальні заклади, це адміністрація. Якщо команда вчителів зацікавлені в своїх дітях, в тому, щоб розвивати їх, надавати ширші можливості — ми знаємо, що наші зусилля не пропадуть даремно. В такі інтернати ми йдемо.

Ананьївська школа-інтернат — переможець багатьох навчальних, творчих та спортивних змагань. Тут живуть і одержують загальну освіту майже 200 хлопчиків й дівчаток з усієї Одещини, які є сиротами або з неповних малозабезпечених сімей.

Людмила КИРИЛОВА, директор Ананьївської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.
Программа вообще создана для того, чтобы помогать детям, которые нуждаются в этом. Наши выпускники, действительно, хотят поддержки. И возможности, которые программа дает нашим выпускникам, открывает перед ними большие дороги. И, естественно, та техническая поддержка, которая есть, онлайн-платформы, на которых они могут работать, — это очень важно для наших выпускников. Потому что материальных возможностей у них меньше, чем у других детей, которые воспитываются в семье.

Організатори проекту минулого року запровадили гейміфікацію навчання на онлайн-платформі iLearn, що в 4 рази збільшило кількість учасників і дозволило ще більше мотивувати випускників, в тому числі вже й з ананьївської школи-інтернату, брати участь у вебінарах та онлайн-курсах.

Катерина БОРЩ, учениця Ананьївської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст.
Я дуже хочу поступити в Київський національний університет мистецтва і культури. І хочу бути актрисою театру та кіно. Завдяки цій програмі я вивчаю більше про історію.

Серед учасників Програми розвитку молоді вже є випускники інтернатів, які сьогодні навчаються на бюджеті в найкращих університетах країни. І організатори ними пишаються. Про це розповів директор зі зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна».

Андрій БУБЛИК, PR-директор «Кока-Кола Беверіджиз Україна»
По результатам минулого навчального року ми знаємо, що 88% учасників програми стали студентами вищих навчальних закладів. Це та молодь, яка вчиться в інтернатах, в дитячих будинках, шанси яких на вступ до вишів на той момент були найнижчими. І ми як компанія усвідомили, що ми можемо їм допомогти, підвищити шанси, що доводять проекти протягом 5 років. І найголовніше — можемо їм дати можливість на краще майбутнє.

Під час візиту до ананьївської школи-інтернату представники «Кока-Кола» і «Освіторія» презентували новий комп’ютерний клас, де учні тепер будуть готуватися до ЗНО на платформі ilearn.

Комментарии закрыты