29 серпня в одеській мерії відбулася зустріч представників міської влади з білоруськими колегами, а саме партнерами з Могильовської області. Сьогодні Білорусь є одним з найбільш перспективних партнерів України, а зв’язок з білоруськими кампаніями вже багато років можна відчути в Одесі навіть на побутовому рівні: ліфти, трамваї, тролейбуси, сільгосппродукція і багато іншого. Також, туристичний обмін між республікою Білорусь і нашим містом набирає обертів з кожним роком. Однак все це далеко не межа тих партнерських відносин, які ще планують розвивати.

Дмитро Харітончик, заст. голови Могильовського виконкому

Могилевская область славится тем что у нас есть тоже ряд крупных предприятий. Это и «Белшина», и «Лифтмаш», который я знаю тоже пользуется определенной популярностью на территории Украины, на территории Одессы. И конечно мы тоже хотели бы с нашими заводами поучаствовать, осуществить поставки продукции в Одессу.

Варто зазначити що саме підприємство «Белкомунмаш» не так давно виграло тендер на поставку тролейбусів до Одеси, навіть обійшовши український «Богдан». За якістю білоруська продукція ні в чому не поступається європейській, а ціна є набагато вигіднішою, так що сьогодні вже плануються майбутні закупівлі.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

Ряд тендеров планируется по закупке электроавтобусов и мы были благодаря вот этому вот общению крайне удивлены что в Белоруссии также начали производить электробусы. Хотя у нас…мы рассматривали и другие — китайского производства варианты и «Солярисы» польские, насколько я помню.

Саме економічна сфера стає запорукою дружби між Україною і Білоруссю — наші країни пов’язує багаторічний досвід активної співпраці. А також впевненість в тому, що майбутні відносини і далі будуть будуватися, ґрунтуючись на загальних інтересах заради добробуту обох народів.

Комментарии закрыты