У Шміні-Ацерет (восьмий день свята Суккот, який в діаспорі є окремим святом, а в Ізраїлі відзначається в один і той же день з Сімхат-Тора) в молитві Мусаф починають просити Всевишнього про дощ. Протягом півроку, починаючи з Песаха і до ранкової молитви в Шміні-Ацерет, вихваляючи Всевишнього, вимовляють слова «посилаючий росу», а тепер починають говорити «піднімає вітер і посилає дощ». Ці слова говорять євреї в усьому світі, навіть ті, які живуть в південній півкулі, наприклад, в Австралії або Південній Африці, де зараз починається літо. Якщо багато поколінь євреїв молилися про дощ для Землі Ізраїлю, то в останні роки і євреї Святої землі моляться про дощ для всього світу, і більш того, не тільки моляться, а й експортують технологічні рішення для виробництва води.
У ніч на Шміні-Ацерет, і в наступні ніч і день Сімхат-Тора святкують, радіють і танцюють із сувоями Тори, яку вважають подібною воді. Одна з причин, по якій Тора порівнюється з водою, полягає в тому, що так само, як вода за своєю природою завжди спускається з високого місця на низьке, так і Тора була на Небесах, і Бог дав її Моше, а той приніс її євреям. Як дощ падає зверху вниз і його вода проникає всюди, так і Тора з найвищої висоти свого Божественного походження спускається в самий низ таким чином, щоб кожен єврей зміг вивчати її і осягати мудрість Всевишнього.
Любавицький ребе в одній зі своїх бесід помічав, що одна з природних властивостей води — з’єднувати і скріплювати. Наприклад, кожна частинка борошна відокремлюється від іншої, але як тільки вони змішуються з водою, то перетворюються в один клубок тіста. Окремі піщинки при змішуванні з водою стають єдиною масою… Вода призводить до єдності, згуртованості, спільності. Такою є і Тора: євреї можуть бути розкидані по всьому світу, вони живуть в різних країнах, розмовляють різними мовами, вбирають різні культурні цінності, і єдине, що їх об’єднує, — це Тора. Тора вносить трохи вологи в душі синів Ізраїлю і робить з них одне «тісто». Тора — це спільний знаменник всього єврейського народу. Тому запрошуємо всіх відсвяткувати разом з громадою ці два дні — Шміні-Ацерет і Сімхат-Тора, свято Тори, свято єдності, і разом перетворитися з окремих пилинок в одну спільність, яка любить і приліплюється до Всевишнього.