Доступність спорту та популяризація здорового способу життя є невід’ємною частиною розвиту будь-якого міста. Саме тому 16 червня у прес-центрі Одесит у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було презентовано проект Sport Socium Functional. Проект передбачає створення доступного кожному спортивного майданчику, що розташовуватиметься у дендропарку Перемоги.

Віталій Гілевич, автор проекту Sport Socium Functional

В рамках платформы «Социально активный гражданин» мы подали проект Sport Socium Functional, который подразумевает под собой строительство функциональной площадки на открытой местности. На ней стоит контейнер. Контейнер обварен по конуру металлоконструкциями в виде так называемых турников, брусьев, лестниц, шведских стенок — кто как привык это называть. Будут канаты. Внутри — в контейнере — будет храниться инвентарь, который будет в определенные часы выноситься и также будет в открытом доступе для всех.

Як заплановано, майданчик будуватиметься «з нуля» і коштуватиме таке будівництво близько 400 тисяч гривень. Щоправда, автором проекту вже продумано, яким чином майданчик зможе самостійно фінансувати витрати на утримання, електроенергію та охорону.

Віталій Гілевич, автор проекту Sport Socium Functional

В определенное время мы выделим часы, в которые сможем проводить какие-то платные тренировки. Делается это для того, чтобы потом площадка не требовала дополнительного финансирования из государственного бюджета, а могла сама себя содержать.

І саме завдяки такій ініціативі одеситів та при міцній підтримці міської влади, в Одесі створюватимуться довготривалі проекти, здатні приносити користь та насолоду кожному жителю міста та максимально реалізовувати вкладені в них кошти.

Комментарии закрыты