22-ге травня у 22-ій школі в Суворовському районі почалося урочисто. На відкриття нового шкільного стадіону сюди приїхали міський голова Геннадій Труханов і народний депутат Дмитро Голубов. У школі було проведено капітальний ремонт стадіону і облаштування території. Ціна питання — 18 млн гривень. На заході відзначили, що не тільки на Селищі Котовского, але і у всьому місті немає спортивних майданчиків такого масштабу. До того ж, це єдиний шкільний стадіон з електронним табло.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

В Одессе построен большой спортивный стадион, самый большой в Одессе, на базе 22-й школы. Мы смогли реализовать давнишний наш проект, потому что ребята тренируются на мини-полях. Кто увлекается спортом-футболом понимает что этого недостаточно для подготовки к соревнованиям на большом поле. Поэтому, было принято решение, в Суворовском районе, в самом многочисленном районе и по количеству детей. Первая такая поляна, такое поле у нас появилось.

У школі влаштували справжній парад досягнень чемпіонів: по новому полю пройшли діти з футбольного клубу «Юніор», каратисти з клубу «Тигреня», призери турнірів з баскетболу, гімнастки і переможці шахових турнірів. Поки усі юні переможці йшли, в повітрі лунав дзвін медалей.

Також мер особисто вийшов на футбольне поле 22-ї школи — перевірити якість газону… ну і…  пограти в футбол.

В цей же день міський голова відвідав ще один навчальний заклад на селищі Котовського — школу № 73. Тут стадіон і спортивні майданчики відкрили ще у вересні минулого року. Мер Геннадій Труханов приїхав подивитись на спортивне сімейне свято «Мама, тато і я — спортивна сім’я».

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Сегодня в Суворовском районе, поскольку он стартовал раньше чем другие районы, ещё когда я был народным депутатом. Начал эту программу строительства спортивных площадок. Спортивных площадок — не просто футбольных полей, а с наличием беговых дорожек, силового блока. Это антивандальные тренажеры, это своеобразные спортивно-культурные центры проведения выходных дней, спортивных занятий для семьи, не только для детей. Чтобы дети могли выплескивать своё энергию.

Відзначимо, що спортивні свята, командні матчі і естафети 22 травня проходять у всіх муніципальних навчальних закладах Одеси в рамках заходу під назвою Odessa Sport Kids 2018. Однак не тільки в цей день, а й в усі наступні на нових міських стадіонах відбудуться матчі, зустрінуться юні спортсмени, котрі обов’язково стануть сильнішими і успішнішими. Кожен такий стадіон змінює життя всього мікрорайону, ходити сюди можуть не лише школярі, а й усі охочі жителі. І все менше перешкод стає для того, щоб займатися спортом.

Комментарии закрыты