ФОТОХУДОЖНИК ОДЕСИ

Одеса багата видатними діячами культури та мистецтв, які жили,  живуть і прославляють наше місто. Відомий одеський фотохудожник Степан Алекян вирішив зберегти для історії галерею їхніх портретів. Так, в 2009 році він здійснив проект « Люди мистецтва Одеси» ,  потім «Художники Одеси» і ось тепер ми можемо насолоджуватися винахідливими ракурсами, за допомогою яких майстер відображає душі та серця одеських поетів та письменників. Виставка чорно-білих портретів «Поети та прозаїки Одеси» розміщена в галереї літературного музею. А сам автор Степан Алекян завітав в нашу студію сьогодні.  

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ ODESSA CLASSICS-2020

28 листопада в Києві, в інформаційному агентстві УНІАН, а 29-го в Одесі було презентовано програму фестивалю ОдесаКласикс-2020. 12 днів на різних сценах Одеси виступатимуть найвидатніші класичні музиканти зі Швейцарії, Німеччини, Бельгії, Ізраїлю, Естонії  та інших країн. Подробиці програми 6-го фестивалю далі в сюжеті.

УКРАЇНСЬКА МРІЯ

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбулась зустріч з авторами та кураторами проекту «Падаюча тінь «Мрії» на сади Джардіні», який був представлений на 58-й Венеціанській бієнале 2019 року.

Комментарии закрыты