Сьогодні інформація стає рушійною силою розвитку суспільства. Розвинуті країни світу будують свій економічний достаток значною мірою використовуючи інформаційні ресурси. Для сучасної цивілізації, інформація стає сировиною,

головною особливістю якої є її невичерпність. Тому 11 серпня в Одесу приїхали провідні вчені на міжнародну конференцію з інформаційно-телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки, щоб поділитися новими розробками у цій сфері. Більш детально, далі в сюжеті.

З 11 по 14 вересня, в Одеській національній академії зв’язку ім. О. С. Попова проходить міжнародна конференція з інформаційно — телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки. За підтримки міжнародної організації інженерів в галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, Національного технічного університету України та самої Одеської національної академії зв’язку.

Михайло Ільченко, науковий керівник конференції

Вона необхідна на території нашої держави, тому що напрям науковий, який висвітлюється на цій конференції, пов’язаний із розробкою і впровадженням інформаційно- телекомунікаційних технологій . зараз багато говориться про цифрову економіку , про інформаційне суспільство , про спілкування в цифровому просторі , про впровадження цифрових технологій освіти, науку і технологій  , так от базисом всіх цих застосувань саме є інформаційно- телекомунікаційні технології.

Петро Воробієнко, ректор ОНАЗ ім. О. С. Попова

Конференція у нас міжнародна . Я хотів би сказати, що ми проводимо її в рамках співробітництва з американським інститутом інженерії електротехніки і електроніки . Чим знаменитий, не тому що він американський, це знаменитий інститут, який зробив величезний вклад в розвиток телекомунікацій і їх стандартизацію . Локальні мережі- це фактично розробка цього інституту. Це по- перше, a по- друге, доповіді, які робляться у нас, вони індексуються в накометричній базі, що говорить про рівень самої конференції.

На конференції заявлено 130 доповідей. Основними напрямками заходу є радіотехніка, електроніка, телекомунікації та інфокомунікації.

Петро Воробієнко, ректор ОНАЗ ім. О. С. Попова

Перша доповідь на пленарному засіданні моя і вона називається «Вступ в загальну теорію інфокомунікації». Я думаю, що це знакова доповідь, тому що тут розроблені основи нової науки про інфокомунікації.

Володимир Павліков, науковий керівник конференції

Знаете, я уже 3 раз приезжаю, она проводиться третий раз , мы ее очень ждали в Киеве от секции номер 5 экспертного совета при Министерстве образования и науки. В этом году я привез как теоретические наработки , которые мы получили в серьезной школе, которая 50 лет занимается исследованиями теорий  радиосистем, так и результат некоторых экспериментальных исследований в частности по созданию пассивных радаров по системе пассивных радаров.

Для участі в конференції приїхали провідні вчені з 10 країн світу, a саме з Великобританії, США, Грузіїї, Даніїї, Молдови, Литви, Ірану, Італії, тощо.

Володимир Павліков, науковий керівник конференції

Украина получила серьезный потанцеал для развития науки и она эти потанцеалом пользуется. Конечно конференции очень важны , почему, это обмен опытом , это знакомства, это организуются новые коллективы, в которых совместно борятся за  научные проекты, которые можно сейчас финансировать как и с украинского бюджета, так и из рубежа, те же программы «Горизонт 2020″ и прочее

Інформаційна сфера стала сьогодні базовою для розвитку всіх інших

сфер: економічної, політичної, військової, дипломатичної. Інформаційні

ресурси країни відображають її статус на світовій арені. Тому для України дуже важливі такі міжнародні конференції, щоб йти в ногу з часом інноваційних технологій.

Комментарии закрыты