1 235 викликів — саме стільки отримує Швидка допомога в Одесі лише за одну добу. У роботі оперативного медичного транспорту на рахунку не лише кожна хвилина — кожна секунда. Саме вихованню поваги до спецтранспорту була присвячена конференція в прес-центрі «Одесит», яка відбулась у понеділок, 20 листопада. На ній зазначили, що Патрульна поліція продовжує проводити спеціальні акції, присвячені цій тематиці; і закликає більш поважно відноситись до карет швидкої допомоги не тільки водіїв, але й пішоходів.

Алла Марченко, нач. прес-служби Патрульної поліції Одеси

Мы эту работу начали давно, однако сейчас мы презентуем то, что мы её продолжаем. Мы будем проводить акции, мы будем проводить рейды совместно с представителями средств массовой информации, а также самостоятельно по ходу движения. Поэтому по ходу, на прошлой недели, мероприятий, уже были обиды и были жалобы вплоть до того, что были жалобы, что это преступный сговор полиции и медиков по незаконному наказанию водителей. Нет. Это прежде всего воспитание и дисциплинирование всех участников дорожного движения.

Анна Лискова, зв’язки з громадськістю Патрульної поліції Одеси

Хочемо сказати про те, що пішоходи теж мають про це пам’ятати. Зелене світло — це не завжди зелена дорога. Звернуть увагу. Ми з школи, з дитинства знаємо, що потрібно подивитися наліво-направо, а лише тоді переходити. Коли ми чуємо і бачимо швидку допомогу — будь-яку — вона каже про себе, її не можна не помітити. Пропустіть її, адже це дуже важливо. Ми дивуємся, чому швидка допомога їде так довго, чому так відбувається. Адже від кожного з нас залежить швидкість прибуття.

Середній час прибуття швидкої допомоги в Одесі — це 15 хвилин, і вони залежать від кожного. І хоча сьогодні на дорогах міста існують випадки ігнорування оперативного медичного транспорту, але за останні роки вони значно скоротилися — що говорить про свідомість учасників дорожнього руху.

Комментарии закрыты