31 травня — в Україні останній день подачі заяв до першого класу. Відзначимо, що в цьому році Міносвіти ввело нові правила зарахування до школи. Тепер дітей приймають в перший клас за пропискою і без іспитів. В першу чергу школи візьмуть майбутніх першокласників, які мають відповідну прописку. Далі, в класи зможуть набирати дітей з інших частин міста. Однак, зараховувати їх будуть особливим методом — шляхом жеребкування. Після засідання виконавчого комітету, глава департаменту освіти і науки одеської міської ради Олена Буйневич розповіла про те, що робити батькам, які заявку в школу до 31 травня подати не встигли і як же буде проходити жеребкування.

Олена Буйневич, директор департаменту освіти та науки ОМР

С 1 по 15 июня приема заявлений не будет. Назовем этот период тайм-аутом за который проводится жеребьевка на свободные места и 15 июня приказом директора зачисляются все те, кто прошли жеребьевку. Далее, на сайте всех школ, на официальных сайтах всех учебных заведений города. На которые легко попасть с официального сайта города, с сайта департамента образования и науки…будет размещена информация о наборе в 1 класс. И там, где остаются свободные места будет четко прописано, что в нашей школе будут рады видеть ещё такое кол-во первоклассников. Школа обязана при этом, обращаю внимание всех родителей, исчерпать все возможности, включая вторую смену. Если школа работает в одну смену, количество мест у неё исчерпано, она обязана создать классы переведя часть существующих на подсменку. Это тоже предусмотрено действующими нормативными документами.

Також, Олена Буйневич зазначила, що в разі виникнення проблем із зарахуванням до школи, сім’я може звертатися в департамент освіти за телефоном 725-35-93.

Комментарии закрыты