Дональд Трамп «забанив» стівена кінга

Президент США Дональд Трамп, який активно використовує соціальні мережі для спілкування із громадськістю ,заблокував у Твіттер «короля жахів» Стівена Кінга. Про це сам американський письменник написав у своєму мікроблозі, додавши, що йому тепер, мабуть, доведеться накласти на себе руки. Можливо, причиною цього стали висловлювання Кінга стосовно дій президента США.  Наприклад, письменник раніше заявляв, що наявність у Трампа кнопки пуску ядерних ракет набагато страшніша за його жахи.

Порошенко-Трамп: у змі з’явилась інформація про зустріч

Президент України Петро Порошенко на наступному тижні зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні. Про це  повідомляє РБК-Україна з посиланням на  джерела в Адміністрації президента. «Так, джерела повідомили, що відбудеться робочий візит Петра Порошенка до Вашингтона, де відбудуться його переговори з Трампом. Незабаром буде опублікована офіційна інформація про візит глави держави в США», — зазначає видання.

Угода Україна-ЄС — закон про ратифікацію опублікували в Нідерландах

Закон про ратифікацію угоди Україна-ЄС опублікували в Нідерландах. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційному сайті мін’юсту України. Відомство підписало документ напередодні. відтак, наступне слово — за Брюсселем. Там закон має ухвалити Рада ЄС і після цього угода про асоціацію між нашою державою та Євросоюзом набуде чинності. Орієнтовно це може відбутися 1 вересня. Нідерланди були останньою країною, яка досі не ратифікувала угоду про асоціацію Україна-ЄС. Процес сповільнився через квітневий референдум, на ньому більшість виборців виступили проти асоціації. Після цього влада країни і ЄС погодили спеціальний додаток до угоди, який розблокував ратифікацію.

Новий формат відносин — надання Україні летальної зброї

Вашингтон розглядає питання надання Україні летальної зброї. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій за результатами зустрічей з представниками державного департаменту Ради національної безпеки та міністерства оборони Сполучених Штатів. У пентагоні сторони обговорили посилення співпраці між двома країнами щодо безпекової ситуації. На думку Андрія Парубія, у цьому допоможе створення нового формату військових відносин — двостороння безпекова угода. У Вашингтоні спікер має щільний графік — заплановані більше десяти зустрічей з американськими політиками та парламентарями. зокрема, із конгресменами Андрій Парубій говоритиме про посилення санкцій проти російської федерації.

Безпека на автошляхах: в уряді затвердили стратегію

Кабінет міністрів на своєму засіданні  затвердив стратегию підвищення рівня безпеки на дорогах  України на 2018-2020 роки. Під час презентації міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що минулого внаслідок аварій загинули 3,5 тисяч людей. Ще більше 30 тисяч були травмовані. За даними Світового банку, збитки економіки України від ДТП становлять 1,5-2,5% ВВП, а сукупні річні збитки  — 4,5 мільярда доларів, додав міністр. Тому розроблено план дій, на який щороку витрачатимуть 5 % коштів Дорожнього фонду.

Забудова Одеси — містобудівний кадастр

З 2013 року в нашому місті існує «Програма створення служби містобудівного кадастру у складі управління архітектури та містобудування Одеської міської ради». Данна програма займається нанесенням на карту законних і незаконних Малих архітектурних форм, орендою громадських пляжів, а також питаннями забудови міста, які хвилюють кожного Одесита. Під час сесії міської ради, йшлося про подальшу модернізацію такої програми, яка зможе дати чітке і ясне розуміння про те, що саме будується в нашому місті.

Новий депутат: Блок Петра Порошенко

Також сьогодні в рамках сесії Одеської міської ради було оголошено ім’я депутата, який буде представляти БПП замість вибулого Саші Боровика. Ним став Сергій Голдаков — черговий номер списку Блоку Петра Порошенка, про що офіційно оголосив з трибуни сесії голова Одеської міської виборчої комісії. Нагадаємо, соратника Саакашвілі Сашу Боровика позбавили депутатського мандата Одеської міськради — у зв’язку з втратою ним громадянства України.

Комментарии закрыты