Петро Порошенко вирушив до США

Президент України Петро Порошенко вирушив до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом. Про це в Twitter повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко. Нагадаємо, раніше у ЗМІ повідомляли, що глава України зустрінеться із президентом США Дональдом Трампом. За даними ТСН зустріч відбудеться 20 червня.


Чергова «Жемчужина» несе загрозу одеситам

Чергова «Жемчужина» від сирійського бізнесмена Аднана Ківана несе загрозу Одесі і одеситамЇї будівництво вже розпочате на Каманіна, 16А. Тут плануються 5 будівель від 25 до 32 поверхів. Тепер же мова йде ще й про можливе будівництво хмарочосів по Каманіна, 20, ділянка виставлена на торги і інтерес до неї також проявила будівельна компанія.У неділю, 18 червня на вулиці Каманіна зібралися жителі мікрорайону, щоб вжити рішучих заходів проти забудови вулиці висотками. Нагадаємо, Каманіна — мальовничий куточок Аркадії, з моменту заснування Одеси призначений для приватних дач і малих будівель. Призначений для цього не тільки містобудівниками, але і самою природою, так як вулиця знаходиться поблизу нестабільних морських схилів, до того ж під нею є підземні галереї і крихкий ракушняк. Одесити не можуть байдуже чекати, як вирішиться їх доля. Тому на зустріч в неділю вони запросили представників міської влади та депутатів: радника Одеського міського голови Олега Бриндака та голову комісії з питань ЖКГ, екології та надзвичайних ситуацій Олександра Іваницького.


Чотири виставки у Музеї сучасного мистецтва Одеси

В Музеї сучасного мистецтва Одеси відбулися одразу чотири вернісажі. Персональна ювілейна виставка відомого одеського художника Євгена Рахманіна «В передчутті великого вибуху». Проекти молодих одеситів Катерини Репи «Чекін» і Франсуази Оз та Богдана Перевертуна.  А також гості з Києва та їх «Теорія всього».

Комментарии закрыты