Республіка Іран: хто переможе на виборах

19 травня в Ісламській Республіці Іран проходять президентські вибори — і саме від них залежить, чи буде продовжуватись потепління у відносинах країни із Заходом. О восьмій годині ранку в Ірані відкрились 63 тисячі виборчих дільниць для голосування. На посаду президента претендують 6 осіб, зокрема, і діючий голова країни Хассан Роухані. Аби перемогти кандидатам потрібно буде отримати більше 50% голосів виборців; якщо цього не відбудеться, буде проведено другий тур, в якому змагатимуться два лідери першого туру. Як пообіцяв Штаб з проведення виборів при МЗС Ірану, голоси підрахують якомого швидше — аби оголосити проміжні результати.

Дональд Трамп: перша подорож Президента

19 травня в свою першу закордонну подорож у якості президента Сполучених Штатів Америки вирушає Дональд Трамп. Як повідомляється, першою країною, яку відвідає пан Трамп, стане Саудівська Аравія. Там президент США присвятить переговори боротьбі із тероризмом та протидії експансіонізму Ірана. З Саудівської Аравії Дональд Трамп поїде до Ізраїлю, де він планує зустрітися не лише з керівництвом країни, а й з головою Палестинської національної адміністрації Махмудом Аббасом. Після цього аудієнцію Дональду Трампу надасть Папа Римський Франциск. Закінчать перше «президентське турне» Трампа неофіційною зустріччю із керівниками країн НАТО в Брюсселі та самітом «Групи семи» на Сицилії.

ЗВТ з Канадою — ратифікація верхньою палатою парламенту Канади

Верхня палата парламенту Канади ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Україною. Про це повідомив спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час відкриття ранкової сесії в парламенті. Відповідний закон українські нардепи схвалили 14 березня.

Час настав — Гройсман про пенсійну реформу

Час на проведення пенсійної реформи в Україні настав. Про це заявив під час години питань до уряду у Верховній Раді прем’єр-міністр Володимир Гройсман, презентуючи проект відповідної реформи. На сьогодні в Україні проживають 12 мільйонів пенсіонерів, 8 з яких отримують мінімальну пенсію. При цьому її середній розмір — 1828 гривень, тобто лише половина прожиткового мінімуму. Існуючу систему прем’єр вкотре назвав несправедливою. Тому головним чинником у законопроекті про Пенсійну реформу стане трудовий стаж, який складатиме 25 років. Також Гройсман зазначив, що в жовтні цього року за проектом планується осучаснення пенсій. Її розмір залежатиме від рівня заробітної платні у 3764 гривні, а відтак збільшиться на суму від 200 до 1000 гривень та більше. В урядовому проекті Пенсійної реформи також закладене автоматичне щорічне осучаснення пенсійних виплат. 60 років — як час виходу на відпочинок. Скасування оподаткування для працюючих пенсіонерів. За таких умов за 7-10 років вдасться ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, зауважив Володимир Гройсман. І висловив сподівання, що парламент ухвалить реформу до кінця поточної сесії. А до кінця року осучаснені виплати отримають військові пенсіонери, пообіцяв Гройсман. Зазначимо, що проект Пенсійної реформи критикується, у тому числі і нардепами — через доволі жорсткі, на їх думку умови і небезпеку того, що люди залишаться без пенсій. Розробники у відповідь кажуть — тільки так можна подолати дефіцит Пенсійного фонду та змінити систему пенсій в Україні, якою сьогодні навряд чи хтось задоволений.

Бізнес-школа Wave: навчання задля успіху

Сучасна освіта, яку можна застосовувати у реальному житті — те, як можна описати існуючу в Одесі вже півтора року бізнес-школу Wave. Школа Wave — місце, яке не схоже на звичайний університет або коледж, а праця експертів тут спрямована на практичні знання і майбутню працю в великих компаніях. Про те, як отримати актуальну для 21 століття освіту, пройти стажування в США і бути затребуваним на ринку праці — дивіться далі, в нашому сюжеті.

Комментарии закрыты