Перед BREXIT: тур прем’єр-міністра

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей розпочала свій тур країною в рамках плану щодо взаємодії з усіма народами Об’єднаного Королівства — перед тим, як процедуру виходу країни зі складу ЄС буде офіційно розпочато. В понеділок — 20 березня — Мей відвідає Уельс, де вони разом з міністром зі справ BREXIT Девідом Девісом зустрінуться з першим міністром Уельсу Карвіном Джонсом і представниками бізнесу, аби обговорити ті можливості для Уельсу, що відкриються у зв’язку з виходом країни з ЄС. «Я дуже чітко висловила свою рішучість укріпляти та підтримувати дорогоцінний союз», — зазначила Тереза Мей, додавши, що протягом виходу з ЄС буде працювати над такою угодою, яка буде працювати для всієї Великобританії. Далі, аби почути думки людей, прем’єр відвідає Шотландію та Північну Ірландію, зазначають у її офісі.

Падіння рейтингу президента Трампа

Рейтинг президента США Дональда Трампа опустився до рекордно низького рівня за весь час його перебування на посаді. Про це свідчать дані Інституту Геллапа. В опитувані приймали участь півтори тисячі повнолітніх американців. За його результатами у неділю — 19 березня — підтримка Трампа серед дорослого населення Сполучених Штатів опустилась до 37%, ще тиждень тому це були 45%; а максимального значення показник схвалення діяльності Трампа сягнув у січні — 46%. Сьогодні ж несхвально про роботу діючого президента висловилися 58% опитуваних. Експерти вважають, що таке падіння рейтингу президента США викликано його висловлюванням про глобальне потепління, похвалою в адресу Володимира Путіна та твердженням, що Барак Обама санкціонував прослуховування «Трамп-тауер».

Всесвітній день поезії: читання в Літературному музеї

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Рішення про встановлення даного свята було прийнято у зв’язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Перший Всесвітній день поезії святкувався в Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО. В Одесі щорічно до свята відбуваються зустрічі поетів.

Кіра Ченчик: зберегти життя

Кірі Ченчик лише два роки. У 2016 їй поставили страшний діагноз: ювенільний мієломоноцитарний лейкоз. Це рідкісний вид лейкозу, при якому єдиний спосіб лікування — пересадка кісткового мозку. В Україні неможливо зробити пересадку від неспорідненого донора, проте наразі Кіру вже чекають в італійській клініці. Щоб мати Кіри мала змогу оплатити таке лікування, благодійна організація «Благовещение» організувала спеціальні ярмарки.

Комментарии закрыты