Візит Президента України до США: реакція преси

«Детальна і повноцінна» — саме так президент України Петро Порошенко оцінив свою зустріч з главою США Дональдом Трампом в Білому домі. За словами українського лідера, в ході заходу вдалося обговорити широкий порядок денний, включаючи врегулювання ситуації на Донбасі, питання енергетичної сфери, розширення військово-технічного співробітництва, реформи і боротьбу з корупцією. Про те, як пройшла зустріч двох президентів, візит Петра Порошенка до Вашингтона, а також думки зарубіжної преси — далі в нашому сюжеті.

Пенсійна реформа: Кабмін затвердив пакет законів

Кабінет міністрів України на чолі з Володимиром Гройсманом затвердив пакет законів з рекомендаціями національної ради реформ, які стосуються пенсійної реформи в Україні. Відповідне рішення було прийняте в ході засідання уряду в середу. Як зазначив прем’єр-міністр, затвердження законопроекту принесе позитивні зміни.

За словами голови Уряду, це збалансований проект законів, який приведе до справедливої системи і підвищення пенсій 9 мільйонам пенсіонерам з 1 жовтня.

В мерії відбулося засідання комісії з громадського бюджету

21 червня у залі Одеської міськради пройшло чергове засідання комісії з Громадського бюджету — одного з соціальних проектів онлайн-платформи «Соціально активний громадянин». Серед безлічі запропонованих проектів 12 членів комісії обирали для винесення на публічне голосування найважливіші та найкорисніші для Одеси..

Рух автотранспорту в районі Пересипу частково відновлено

Рух автотранспорту в районі Пересипу частково відновлено. Про це в ході прес-конференції повідомив глава департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради Олександр Ілько. Зокрема, відповідальні чиновники підбили підсумки виконання першого етапу ремонтних робіт. На сьогоднішній день замінені інженерні зовнішні і підземні мережі. На ділянці від Чорноморського козацтва до спуску Маринеско прокладені трамвайні колії

Другий етап ремонтних робіт стартує в районі вулиці Одарія — на відрізку від вулиці Отамана Головатого до Чорноморського козацтва. Посадовці пояснюють —  терміни здачі першого етапу робіт зрушили через виявлення на відремонтованій ділянці газової труби, дані про яку були відсутні на геодезичній карті Одеси, а також старі трамвайні колії.

«Чорноморська перлина»: міжнародні змагання з плавання

Великий заплив в Одесі! 24 червня, за підтримки Одеської міськради, в нашому місті пройдуть міжнародні змагання з плавання на відкритій воді, присвячені Дню Конституції України. «Чорноморська Перлина» стартує з 7:00 ранку  в акваторії пляжу «Ланжерон». У програмі передбачено два запливи: «Перлина Ланжерона» (4500 м) і «Мале одеське коло» (1500 м). Всього в змаганнях візьмуть участь 200 спортсменів-професіоналів і любителів.

Комментарии закрыты