Військовий парад: в Києві святкують День Незалежності

Однією з головних подій дня святкування 26-ї річниці Незалежності став військовий парад, найбільш масштабний за всю історію країни. Це перший рік в історії урочистостей з нагоди Дня Незалежності, коли на параді в столиці української держави крокують військові країн-членів НАТО — Латвії, Великобританії, США, Естонії, Чорногорії, а також Грузії. У параді беруть участь воїни АТО і, в тому числі, 200 українських бійців, нагороджених державними відзнаками за мужність, проявлену під час збройного конфлікту на Донбасі. Військовий парад прийняв міністр оборони, генерал армії України — Степан Полторак. На параді був присутній глава Пентагону США Джеймс Меттіс. Всього в заході взяли участь близько 4,5 тисяч військових. Також, Президент країни Петро Порошенко виступив з промовою на Майдані Незалежності. Він зазначив, що 26-я річниця хоч і не ювілейна, але цей рік став особливим і щедрим на ряд позитивних подій. Серед головних тез у промові Порошенка можна було почути про майбутнє повернення Донеччини та Криму суто дипломатичними методами, безвізову лібералізацію з ЄС, необхідність  зміцнення української армії і її адаптації до стандартів Північноатлантичний Альянсу. Також український лідер додав, що дорога в України тепер одна — широкий європейський автобан, який веде до членства в Євросоюзі і НАТО.

«Пливе кача»: пісня-реквієм українським героям

Під час промови Петра Порошенка на Майдані Незалежності військові урочисто схилили прапори та разом з усією країною заспівали «Пливе кача». А також вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих військових.

Відеопривітання: глава УГКЦ звернувся до українців

Також усіх українців привітав з Днем Незалежності і глава української греко-католицької церкви — Блаженніший Святослав. У своїй святковій промові він наголосив на важливості існування незалежної країни для створення спільного майбутнього.

Бути українцем — День Незалежності

День незалежності — те свято, яке безумовно знаходить великий відгук і в серцях всіх одеситів. Так 24 серпня розпочалось із урочистих заходів за участі Одеського міського голови Геннадія Труханова.

Подарунки першокласникам: підготовка до навчального року

23 серпня у переддень старту нового навчального року, мер Одеси Геннадій Труханов вручив шкільні портфелі більш ніж 160-ти учням Приморського району з сімей, які опинилися у важкій життєвій ситуації. Таке традиційне свято для першокласників пройде у всіх районах міста.

Комментарии закрыты