Вітаю. Як завжди о цій порі в ефірі «Вісті Одеса флеш». Коротко про головне – в найближчі 10 хвилин.

Порошенко: безвізовий режим з ЕС буде запроваджено 24 листопада

Президент Петро Порошенко переконаний, що до проведення Саміту «Україна-ЄС» у Брюсселі 24 листопада для громадян нашої держави буде запроваджено безвізовий режим. Про це він заявиви в інтерв’ю українським телеканалам.  За словами Петра Порошенка, було проведено низку переговорів, під час яких Україна заручилася підтримкою більшості політичних сил у Європарламенті. А затримка із введенням безвізу пов’язана із міграційною кризою в Європі.

У Кабміні проти підвищення зарплат нардепам

Уряд не підтримує пропозицію народних депутатів щодо підвищення заробітних плат членів. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє Урядовий портал. За словами голови Кабміну у проекті бюджету на 2017 рік таких витрат нема, і додавати їх в уряді не планують. «В Бюджеті немає жодного слова про підвищення заробітної плати депутатам удвічі. Це питання — постанови Парламенту. Самі парламентарі внесли цю зміну в Постанову, і в Постанові це записано. Тобто фактично Парламент сам для себе зняв обмеження, але ці обмеження не можуть бути профінансовані, тому що ні в Бюджеті-2016 року таких змін немає, тобто таких грошей немає і, беззаперечно, що Уряд не буде підтримувати таке двократне збільшення на наступний рік цього фінансування. «, — зазаначив Гройсман. Нагадаємо, відповідне рішення про збільшення зарплат народним депутатам у Верховній Раді ухвалили на минулого му тижні.

Українсько-норвезький проект в Одесі

24 жовтня в Одесі відбулося засідання робочої групи проекту «Партисипативна демократія і обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Проект є спільним українсько-норвезьким, і в ньому беруть участь Асоціація міст України, а також Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад і Норвезький інститут місцевих і регіональних досліджень. Це вже третє засідання групи. За підсумками роботи мають бути напрацьовані рішення з покращення соціального обслуговування, у першу чергу, людей с обмеженими можливостями.

Сша і Канада: презентація освіти за кордоном

США і Канада: «Навчання плюс робота дорівнює УСПІШНА КАР’ЄРА». Презентацію під такою назвою провело для одеситів освітнє агентство «Study Freedom». Запрошеним гостем презентації стала представник Сentenial College Яна Авдєєва, яка детально ознайомила учнів з усіма нюансами процесу навчання в Канаді! Більше знають наші кореспонденти.

Більше новин на нашому сайті glasweb.com та в наступних випусках. На все добре.

Комментарии закрыты