Конгрес СШАнові санкції проти Росії

Палата представників США 25 липня проголосувала за нові санкції проти Росії і Ірану, проект яких був узгоджений в липні. Законопроектом, зокрема, пропонується заборонити президенту США послаблювати санкції або істотно змінювати американську політику щодо Росії без схвалення Конгресу. Також проект вводить додаткові обмеження на участь американських громадян і компаній у співпраці з російським енергетичним сектором, в тому числі в сфері будівництва трубопроводів Росією. У законопроекті при цьому відзначається, що санкції не повинні зачіпати співпрацю США і Росії в космічній сфері. За білль проголосували 419 конгресменів, проти — лише троє. Надалі його розгляне Сенат, після чого він відправиться на підпис президенту. У Білому домі критикували положення законопроекту, що дають Конгресу право заблокувати зняття санкцій з Росії. У тому випадку, якщо Вашингтон остаточно затвердить новий пакет санкцій без урахування інтересів ЄС, Брюссель вживатиме заходів протягом декількох днів, заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. За словами Юнкера, передвиборне гасло Трампа «Америка в першу чергу» «не може означати, що інтереси Європи враховуються в останню чергу». Які саме заходи може вжити Євросоюз, глава Єврокомісії не уточнив

Виступ нардепа на сесії міськради

В Одеській міській раді 26 липня відбулась 17 сесія Одеської міської ради. Депутати засідали близько п’яти годин, а розпочалось засідання із виступу народного депутата.

Каманіна, 16а: інвеститори залишаться без квартир

Інвестори Аднана Кивана, які вклали гроші в будівельний майданчик на вулиці Каманіна, 16-А, залишаться без квартир. Втрати понесуть  в результаті позапланової перевірки  Державної архітектурно-будівельної інспекції, яка склала припис про зупинку підготовчих і будівельних робіт. Про це інформує видання 112.ua. У ході перевірки були виявлені грубі порушення проектної документації, змінена поверховість будівництва нової висотки і відстань майбутньої новобудови до вже існуючих будівель. Ці порушення забудовник повинен усунути в належний за законом час. В іншому випадку будівництво буде повністю заборонено. Але якщо висотність 24-х поверхового будинку можна повернути до колишніх, заявлених «презентаційним» для містобудівної ради проектом 9-ти -16 –ти поверхів, то що робити з відстанню до старих будівель? Адже новобуд на Каманіна буквально втиснутий між іншими будинками. Про що неодноразово заявляли громадські активісти.

Змагання гоночних яхт проходять в Одесі

З 24 по 30 липня яхтсмени з усієї України приймають участь в Чемпіонаті серед крейсерсько-гоночних яхт. Чемпіонат був дуже довгоочікуваним і проводиться в Одесі вперше. Учасники змагань мають великий досвід, деякі з них перемагали у чемпіонатах по всій Європі і вважають вітрильний спорт сімейним, приймаючі участь в регаті разом зі своєю родиною. Про те у чому полягає успіх гарного яхтсмена та як готувались до регати в Чорноморському яхт-клубі — далі в сюжеті.

 

Комментарии закрыты