Новий орган протидії корупції в Нацполіції та Нацгвардії

7 серпня 2017 року у Міністерстві внутрішніх справ відбулись установчі збори Громадської ради, під час яких було визначено її новий склад. Рада продовжує ту продуктивну роботу, яку раніше розпочала Громадська рада попередньої каденції. Одним з таких проектів стало створення Регіональної комісії з питань боротьби та протидії корупції в органах системи внутрішніх справ України. І першим містом, де цього року даний проект будуть реалізовувати, стане саме Одеса.

STARS — захоплююче вивчення іудаїзму

Вивчення іудаїзму і єврейської історії можна зробити по-справжньому захоплюючим і веселим заняттям. Це вже шість років доводить міжнародний освітній проект «STARS — Student Torah Alliance for Russian Speakers». За роки існування програми понад тисяча єврейських юнаків і дівчат переконалися: бути євреєм — це здорово!

Лісові пожежі в Каліфорнії: 10 загиблих

В результаті природних лісових пожеж в штаті Каліфорнія в США загинули щонайменше 10 осіб. Пожежі виникли і поширилися з вибуховою швидкістю через суху погоду та вітер, який іноді сягає 80,5 км/год. Свої будинки покинули близько 20 тисяч осіб, рятуючись від вогняної стихії. Пожежа невблаганно охоплювала квартал за кварталом, не залишаючи майже ніякої можливості що-небудь врятувати.

З 10 по 18 жовтня КНДР може запустити нову ракету

10 жовтня — важлива дата, в цей день в Пхеньяні відзначається річниця заснування правлячої Трудової партії Кореї, а 18 жовтня в Пекіні відкриється XIX з’їзд Комуністичної партії Китаю. Також, північнокорейський лідер Кім Чен Ин, виступаючи в минулу суботу на пленумі Трудової партії, заявив про прихильність лінії на паралельний розвиток економіки і ядерної програми.

Угорщина планує ініціювати перегляд Угоди «Україна — ЄС»

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто заявив, що планує ініціювати перегляд Угоди про асоціацію між Україною та ЄС на нараді міністрів закордонних справ країн-членів Євросоюзу. Як заявив глава МЗС, перебуваючи в Ужгороді, приводом послужив новий закон України «Про освіту», який «істотно порушує принципи Угоди про асоціацію» і створює гіршу ситуацію для угорців і представників інших нацменшин в Україні, ніж за часів СРСР.

Комментарии закрыты