Одеса святкує Хануку

 

В Одесі стартувало святкування Хануки. Традиційного єврейського свята, яке вже одинадцять років поспіль відзначається в нашому місті. Це свято — пам’ять про диво, вчинене Всевишнім, що сталося 22 століття тому в Єрусалимі. На згадку про це чудо, єврейські мудреці встановили свято Ханука! Головна заповідь Хануки — запалювати вогні. І найкраще це робити так, щоб це бачили якомога більше людей. Тому 12 грудня першу свічку свята запалили в самому серці Одеси — на Приморському бульварі, біля Потьомкінських сходів і пам’ятника Дюку!

Тіллерсон: переговори США з КНДР можливі

 

Державний секретар Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон готовий зустрітися за столом переговорів з КНДР без попередніх вимог. Про це він оголосив у вівторок, 12 грудня, і запропонував Північній Кореї прямі переговори щодо ракетно-ядерної програми. Зазначимо, що раніше Сполучені Штати наполягали, що Північна Корея спершу повинна визнати, що розмова має йти про відмову від ядерного арсеналу. А ось Тіллерсон під час презентації нової дипломатичної стратегії Вашингтону в аналітичному центрі Atlantic Council сказав: «Давайте просто зустрінемось».

Адміністрація Трампа оприлюднить варіант стратегії нацбезпеки

 

Наступного понеділка, 18 грудня, адміністрація президента Дональда Трампа має намір оприлюднити власний варіант стратегії національної безпеки. Про це оголосив радник президента з національної безпеки Герберт Макмастер. Як повідомляють американські ЗМІ, документ є засадничим у питанні визначення інтересів і політики США на міжнародній арені. У своєму виступі Макмастер окреслив основи майбутньої стратегії нацбезпеки. Так адміністрація Трампа у своїй версії стратегії переслідує чотири цілі – захист США і сприяння процвітанню країни, збереження міжнародного миру через силу і розширення американського впливу на міжнародній арені.

Комментарии закрыты