Народ Північної Кореї проти Трампа

Північнокорейський народ засудив президента Сполучених Штатів Дональда Трампа до смертної кари. Про це написала державна газета Родонг Сінмун, повідомляє The Independent. Автор статті зазначає, що американський празидент образив Пхеньян тим, що розкритикував «жорстку диктатуру» Кім Чен Ина під час свого турне країнами Азії. «Найгірший злочин, за який Трампа ніколи не можна буде помилувати, полягає в тому, що він наважився образити честь та гідність вищого керівництва КНДР. Він має знати, що він усього лише огидний злочинець, засуджений до смертної кари корейським народом», — пише Родонг Сінмун. До того ж видання назвало лідера Сполучених Штатів боягузом, адже він відмовився від планів відвідати демілітаризовану зону на кордоні між Північною і Південною Кореями. Раніше сам Трамп наголосив, що своїм Азіатсько-Тихоокеанським турне він посилив міжнародну єдність у питанні тиску на режим Північної Кореї, аби уникнути подальшого ядерного шантажу з боку Північної Кореї.

Британія готова збільшити виплати за вихід з ЄС на $26 млрд

Велика Британія готова збільшити виплати в рамках виходу із Європейського союзу на 26 млрд. доларів. Про це повідомляє британське видання The Sun. Причина такої готовності полягає в тому, що без прогресу в цьому питанні до грудня поточного року ЄС на саміті лідерів глав держав і урядів не зможе прийняти рішення про початок нового етапу переговорів, які будуть стосуватись майбутнього режиму торгівлі. Слід зазначити, що цей етап переговорів є ключовим, адже на його основі представники великого бізнесу будуть приймати рішення щодо довгострокових інвестицій в економіку Великої Британії. Нагадаємо, що раніше головний парламентар з питаннь брекзиту від ЄС Мишель Барньє закликав Велику Британію чітко продемонструвати, наскільки країна готова виконувати свої зобов’язання для розблокування подальшого процесу переговорів.

Рада прийняла закон «Маски-шоу стоп»

Верховна Рада ухвалила урядовий проект закону щодо протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства, повідомляє Урядовий портал. Документ надає інструменти протидії будь-якому безпідставному тиску на українські підприємства, в тому числі тиску з боку правоохоронних органів. «За» відповідне рішення проголосували 312  народних депутатів. Перед голосіванням в парламенті виступив глава уряду Володимир Гройсман. Він зауважив, що сьогодні потрібно ухвалити закон, який унеможливить раз і назавжди спроби блокувати роботу чесних підприємців і «той ганебний шлях, по якому йдуть деякі представники силових структур». Ключові новації документа – неприпустимість та недійсність доказів, отриманих під час виконання ухвали про обшук, винесеної без технічної фіксації, зазначають у уряді. Так само недопустимими будуть докази, отримані під час обшуку, на який не було допущено захисника. Окрім того, документ запроваджує обов’язкову звуко- і відеофіксацію проведення обшуку. А докази, отримані у ході обшуку та не зафіксовані технічними засобами, визнаються недопустимими і недійсними. Забороняється вилучення оригіналів фінансово-господарської документації, комп’ютерної техніки, серверів та мобільних телефонів суб’єктів підприємницької діяльності. Так само забороняється повторне порушення закритих кримінальних  проваджень.

Рада зробила 25 грудня вихідним днем, а 2 травня – робочим

16 листопада Верховна Рада України прийняла Закон №5496 «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Таку ініціативу українських депутатів Голова Верховної Ради назвав прогресивною і правильною. Так за Законом 25 грудня (Різдво Христове за Григоріанським календарем) визнано офіційним святковим днем в Україні. Щоправда, як зазначив один з ініціаторів законопроекту, ніхто не планує позбавляти українців традиції святкувати Різдво і 7 січня. А ось святковий день 2 травня Законом скасовано та внесено зміну до статті 73, згідно з якою святковим вважається 1 травня — День праці.

Правоохоронці затримали грабіжників 16 і 18 років

Одеська поліція затримала двох грабжників 16 і 18 років, повідомляє прес-служба  обласного управління Нацполіції. Відомо, що обидва затримані – місцеві жителі, один з них – студент. Протягом тривалого часу вони здійснювали напади на жителів Приморського району.  Грабували вночі. Пережвано їх цікавили мобільні телефони та особисті речі.  Усе викрадене майно зловмисники продавали, а здобуті гроші витрачали на розваги. Затриманим загрожує до шести років позбавлення волі.

Одеські зоозахисники розробили законопроект щодо захисту диких тварин

Одеські зоозахисники презентували новий законопроект — №6598 в створенні якого брав участь депутатський корпус і Асоціація зоозахисних організацій України.  Якщо законопроект приймуть, то з притравочних станцій приберуть тхорів, борсуків, собак, ведмедів і лисиць. Також, планується позначити вовка, як нешкідливу тварину. В такому випадку ловля або відстріл вовків в Україні буде заборонено. Як заявили зоозахисники, ловля вовків вже заборонена в усіх сусідніх з Україною країнах, тому прийняти такий проект просто необхідно для збереження виду. Зоозахисники вже провели один пікет 13 листопада під стінами Мінагрополітики і планують провести ще один — під стінами Лісового господарства України. Якщо даний законопроект не вдасться пролобіювати, то зоозахисники намагатимуться створити хоча б безконтактні притравочні станції — де не буде фізичного контакту між мисливськими собаками і дикими тваринами, яких використовують як приманки.

В Художньому музеї відкрилась виставка Василя Химочки

«Життя — то поезія. Вона йде не з голови, a з серця»-  з такого лозунгу відкрилася 15 листопада виставка картин талановитого українського художника Василя Химочки в Одеському художньому музеї. Виставка  «Нова реальність» присвячена пам’яті  художника. І криє в собі глибокий зміст, вищу концентрацію смислів.В полотнах діє ніби додаткова матриця.

 

Комментарии закрыты