Ми пили воду, яка стікала з каменів, — врятований з таїландської печери хлопчик

«Ми пили воду, яка стікала з каменів. В перший день ми були в порядку, але через два дні почали слабшати». Врятовані діти з печери в Таїланді розповіли про те, як виживали протягом 10 днів. «У мене не було сил. Я намагався не думати про їжу, щоб не відчувати голод», – це вже спогади наймолодшого члена команди, 11-річного Чаніна. Хоча саме про їжу діти й думали та навіть говорили про неї уві сні. Зізнаються, що на момент, коли їх знайшли, вже й втратили надію на порятунок. Хоча, за словами тренера команди, за кілька днів до того змогли прокопати тунелі до чотирьох метрів. «Ми викопували камені на вершині пагорба, і раптом почули голоси. Ми не були впевнені, чи це було реально. Тому ми зупинилися і прислухалися. І це виявилося реальністю. Я був шокований», — розповідає Адула.

Скарга проти прокладання газогону «Північний потік-2» відхилена

Конституційний суд Німеччини не прийняв до розгляду скаргу німецької Спілки охорони природи Німеччини стосовно протесту проти прокладання газогону «Північний потік-2» дном Балтійського моря. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Конституційного суду в Карлсруе. Екологи мали намір виступити проти рішення Вищого адміністративного суду, що раніше відхилив подану екологами скаргу на порядок затвердження плану будівництва «Північного потоку-2». Так, організація вказує на серйозну екологічну шкоду внаслідок будівництва трубопроводу. Однак Конституційний суд відхилив позов, аргументувавши своє рішення тим, що екологи не змогли достатньою мірою пояснити свою позицію.

Право, філологія, менеджмент, медицина – найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів

Право, філологія, менеджмент та медицина – це найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів 2018 року на момент середини вступної кампанії. Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки та назвали топ-5 найпопулярніших наразі вищих навчальних закладів: Київский та Львівський національні університети, Київський та Львівський політехнічні виші, Харківський національний університет.

В Одесі пройде кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ»

В Україні найвища смертність на дорогах серед усіх країн Європи. Щодня на дорогах в країні гине до 15 людей. Наразі необхідно вживати системних заходів для того, щоб мінімізувати цю ситуацію хоча б на 50% у найближчі роки і зменшити смертність на дорогах. Тому в Одесі восени пройде кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ», розроблена Міністерством інфраструктури України.

Першому слону незалежної України 20 років!

За всю історію незалежної України в нашій країні народилося всього два слони, і обидва — в зоопарку Одеси — у 1998 році Тенді, а через кілька років Дюк. Вижив тільки один слон — самка Тенді, яка в дитячому віці переїхала до Харкова. Сьогодні їй виповнюється 20 років. Харківський зоопарк підготував для красуні-слонихи незабутнє свято.

Комментарии закрыты