23 січня — день пам’яті Анатолія Одеського

Життя і подвиг Одеських нових мучеників в епоху гонінь на Церкву у XX столітті — це важливий приклад для тих, хто живе зараз. Священномученик Анатолій, митрополит Одеський, в 1938-му році, коли за ним, майже паралізованим в ув’язненні, прийшли, щоб зірвати хрест, — він, тримаючи обома руками хрест, перевернувся на груди і віддав свою душу Богові, але хреста не віддав. 23 січня Церква шанує пам’ять Анатолія Одеського. В цей день в Свято-Успенському чоловічому монастирі була звершена Божественна літургія. А в навчальному корпусі Спасо-Преображенського собору відкрилася виставка «Зі смерті в життя» — про Анатолія Одеського та інших новомучеників новітнього часу.

В Давосі стартує Всесвітній економічний форум

У вівторок, 23 січня, у швейцарському місті Давос стартує Всесвітній економічний форум, який триватиме чотири дні. Очікується, що у заході, тема якого — «Спільне майбутнє у роз’єднаному світі», візьмуть участь понад 3 тисячі учасників. Головні виступи першого дня — прем’єр-міністрів Індії та Канади про сучасний світ фінансів.

США слід чекати ядерної агресії від КНДР, — директор ЦРУ

Майкл Помпео, директор Центрального розвідувального управління США, зазначив, що Сполученим Штатам слід чекати ядерної агресії від Північної Кореї вже зовсім скоро. Так на питання, коли Кім Чен Ин буде здатний завдати ядерного удару по континентальній частині США, Помпео відповів: «декілька місяців».

«Маски-шоу» готуються до одеської «Комедіади»

Понад три десятки років існує творчий колектив «Маски-шоу» під незмінним художнім керівництвом Георгія Делієва. Весь цей час трупа втілює на сцені оригінальний матеріал у своєму власному стилі, постійно розвивається. Спираючись на багаті класичні традиції театру Дель Арте, коміків «Великого німого», європейської клоунади, виступи «Масок» — це завжди свято нестримної фантазії. Кожен актор через форму пантоміми, хореографії, драми, трюку розвиває свій власний унікальний образ. Щойно колектив повернувся з Угорщини, де брав участь у міжнародному фестивалі циркового мистецтва. А зараз вже готується до «Комедіади», яка почнеться в Одесі 27 березня.

Комментарии закрыты