Лідери двох Корей почали переговори

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін і лідер КНДР Кім Чен Ин почали в прикордонному пункті Пханмунджом перші за більш ніж десять років переговори. Кім Чен Ин став першим північнокорейським лідером, який відвідав Південну Корею з 1953 року. Вранці в п’ятницю він перетнув кордон в Пханмунджом. Над лінією, що розділяє Південь і Північ, Кім і Мун Чже Ін потиснули один одному руки. Після цього президент Південної Кореї на запрошення лідера КНДР ступив на північнокорейську сторону, там лідери двох держав сфотографувалися. Це історична подія транслювалося в прямому ефірі.

Ангела Меркель з робочим візитом у США

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у п’ятницю зустрінеться у Вашингтоні з американським президентом Дональдом Трампом. Візит Меркель не державний, а суто робочий. Вона 20 хвилин проводитиме переговори з Трампом віч-на-віч, потім відбудеться обід у розширеному складі, півгодини на прес-конференцію, і вже о 14:05 за вашингтонським часом вона вилетить до Берліна. Головною темою переговорів стане проблема у трансатлантичній торгівлі та можливі негативні наслідки нових американських санкцій проти Росії для німецьких фірм, що мають комерційні зв’язки з російськими партнерами.

«Технолгії краси» — наймасштабніша спеціалізована виставка на Морвокзалі

Краса без хірургії — це вже давно не вигадка. З 26 по 28 квітня у виставковому центрі Морвокзалу проходить виставка на тему «Технології краси — століття 21», де різні компанії бьюті-індустрі представляють новітні препарати та обладнання у сфері краси та здоров’я, які можна не тільки придбати, a й відчути їх ефект на собі.

Комментарии закрыты