Нарешті пенсіонерам підняли пенсії

У Пенсійному фонді пояснюють, що «осучаснені» пенсії підняли тільки тим, хто їх отримував на загальних підставах, а спецпенсії — військові, наукові — не перераховуються. Крім того, мінімальні надбавки отримали ті, хто виходив на пенсію в 2014-2016 роках. Справа в тому, що показники середньої зарплати за цей час зросли не набагато, а коефіцієнт страхового стажу зменшився.

Загибла ветеран АТО Аміна Окуєва народилася в Одесі

Увечері 30 жовтня на залізничному переїзді в селищі Глеваха в 10 км від Києва невідомі розстріляли автомобіль, в якому знаходилися українські добровольці, ветерани АТО Адам Осмаєв і його дружина одеситка Аміна Окуєва — від поранення в голову вона померла на місці, Осмаєв зараз знаходиться в лікарні, він поранений в ногу і його життю нічого не загрожує.

Ігор Додон не поїде на саміт Східного партнерства

Ігор Додон, президент Молдови, не поїде на майбутній саміт Східного партнерства, який відбудеться у Брюсселі. Про це він повідомив в одному з інтерв’ю. «Я не проти співпраці з ЄС. Але я не хочу, щоб наш народ змушували робити вибір між Заходом і Сходом, перетворюючи на «гарматне м’ясо» для геополітичних ігор», — зазначив він.

Трамп може нанести превентивний ядерний удар

США за низки умов можуть завдати ядерного удару. Президент США Дональд Трамп може розпорядитися нанести без дозволу Конгресу превентивний ядерний удар в якості «відповіді на неминучий напад на США з використанням ядерної зброї». Про це заявив міністр оборони США Джеймс Меттіс, назвавши умови розвитку даного сценарію.  

Потяг на честь дівчини-жертви нацизму

Потяг імені Анни Франк спричинив скандал у Німеччині. Головний німецький залізничний оператор Deutsche Bahn був змушений виправдовуватися через рішення назвати один зі високошвидкісних потягів на честь Анни Франк — єврейської дівчинки, яка стала однією із найвідоміших жертв нацизму. Депутат парламенту від Християнсько-соціального союзу Ірис Еберль назвала такий вибір неповагою до жертв нацизму, бо саме потягами їх відправляли до «таборів смерті».

Тривимірна «зебра» у Ісафьордюрі на охороні безпеки

На вулицях ісландського міста Ісафьордюр з’явилася інноваційна тривимірна «зебра», яка не тільки відмінно виглядає, але і робить вулиці більш безпечними. Як стверджують автори проекту, «літаючі» смужки допомагають водіям краще розгледіти пішоходів.

Комментарии закрыты