В Україні найвища смертність на дорогах серед усіх країн Європи. Щодня на дорогах в країні гине до 15 людей. Наразі необхідно вживати системних заходів для того, щоб мінімізувати цю ситуацію хоча б на 50 відсотків у найближчі роки і зменшити смертність на дорогах. Тому в Одесі стартує кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ», розроблена Міністерством інфраструктури України.

За два місяці цього року в Одеській області зафіксовано спад ДТП і смертності на дорогах в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За словами патрульних поліцейських серед головних чинників, які вплинули на таку статистку, — запуск обмеження руху до 50 км / год і превентивні заходи але поки що їх дотримуються не всі, тому в місті з 14 вересня по 14 жовтня проходитиме  друга кампанія з безпеки дорожнього руху «ВІЧ-НА-ВІЧ».

Сніжана Пушкар, комунікаційний експерт кампанії «ВІЧ-НА-ВІЧ»

Проект состоит из трех компонентов, это аудит дорог, стандарты строительства дорог и третий компонент — это информационная компания и я как эксперт по коммуникациям представляю третий компонент, представляю компанию по безопасности дорожного движения. СКЛЕЙКА. Скорость — это один из самых главных и самых опасных риск факторов , потому что более 40 % ДТП с пострадавшими и умершими случаются из-за превышения скорости.

Цілі кампанії «ВІЧ-НА-ВІЧ»- проінформувати населення щодо безпечного руху на дорогах, знань правил дорожнього руху та дотримування цих правил. Проектом передбачено покращення безпеки на дорогах через: нові стандарти проектування доріг, аналіз ДТП, роботу з місцями концентрації ДТП, покращення безпеки інфраструктури,  зміцнення та розвиток потеціалу Укравтодору . Проект реалізується вдруге, наразі одночасно стартує у 6 областях України та у містах Київ та Одеса.

Сніжана Пушкар, комунікаційний експерт кампанії «ВІЧ-НА-ВІЧ»

Главная задача кампании кроме того что повысить осознанность, проинформировать об опасностях привышения скорости с одной стороны, ч другой стороны, такая глобальная цель уменьшить количество травм и смертей на дорогах.

За даними обласного управління Держстатистики  понад   260 людей загинули на дорогах Одеси  й  області за перший квартал 2018 року. З 1 січня по 31 березня в області зареєстровано  понад 3000 ДТП. Всього по Україні за цей період – майже 38 тисяч аварій. Понад 43% загиблих на дорогах країни — пішоходи або велосипедисти. За словами кураторів проекту основні причини ДТП з тяжкими наслідками в нашій країні — перевищення водіями швидкості, не облаштованість пішохідних переходів, порушення правил перетину перехрестя, а також управління автотранспортом у нетверезому стані.

Олександр Прохоров, волонтер

В Украине самая высокая смертность на дорогах , самый высокий и с этим надо что-то делать . У нас там на борьбу с болезнями, на войну тратится миллионы и миллиарды, а на дорогах гибнут люди , просто потому люди привыкли гонять, нравится людям нажимать на педаль газа. 50 км — это в первую очередь безопасное будущее наших детей.

 Тому куратори проекту закликають всіх громадян підтримувати проект не тільки на момент його старту в місті, a й нести відповідальність за своє життя, та життя оточуючих весь час і не нехтувати новими впровадженнями в правилах дорожнього руху.

Комментарии закрыты